Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: przedłużenie okresu zadania kryzysowego

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród

    przedłużenie okresu zadania kryzysowego

    Z uwagi na błędy w grze powstałe po ostatniej konserwacji : głównie ginące generały i problemy z logowaniem dobrze byłoby wydłużyc okres trwania zadania kryzysoweg. Ja w kazdym razie straciłem z powodu błędów sporo czasu. Jak sądzicie?

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tylko decyzja (i informacja że będzie lub nie będzie przedłużone) musiała by być szybka, znam graczy którzy sobie "odpuścili" bo nie wierzą, że dadzą radę w 2 tygodnie w takich warunkach, być może gdyby zapadła szybka decyzja, wróciliby do zabawy.
    Bo najgorsze co może być to informacja o przedłużeniu w przeddzień planowanego końca.

  3. #3
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Na prawdę wierzycie, ze BB da coś więcej, oprócz EWENTUALNEGO koszyka egzotycznego ?
    Ostatnio edytowane przez TedMruczek ; 18.02.2013 o 12:24

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak wierzę w 2 koszyki

  5. #5
    Osadnik Awatar lolaebola
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    To zadanie jest bez sensu. Loteria. Granit z Azylu Bandytów (koszt 200 mapek), granit ze Starych Przyjaciół (ciężko dostać).
    Jaki mam wpływ na to, czy będzie granit ??? Jeden Azyl już mam utopiony, na następny szkoda mi mapek.
    Młyn wodny nie jest tego wszystkiego warty. Ja odpuszczam i czekam na lepsze pomysły.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysł dobry tylko wykonanie a do tego dochodzi chciwość graczy i sztuczne podbijanie cen Azylu Bandytów i Starych Przyjaciół

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Ja coś dorzucę od siebie:

    Zadanie 5 dla mojego poziomu z przygodą azly bandytów to jakiś kosmos.
    Popatrzyłem na to co odkrywcy mogą z naleźć i nie widzę, aby mogli przytargać tę przygodę.
    Ponadto nie można jej nawet dostać jako drop z żadnej z innych przygód.
    Kosztuje ona 200 fragmentów map.
    A dodatkowo mamy znaleźć tam granit, a na to jest TYLKO 33% szans.
    Jak mamy to zdanie zrobić. Mozę być tak, że nie wypadnie ten granit przez parę razy. Skąd ja tyle fragmentów map w 2 tygodnie wezmę. Nie powinno być tak, że ślepy fart decyduje czy przejdziesz zdanie.......

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Jedyna rada to niech wszyscy odpuszczą sobie to zadanie. Jest denne i koszt przewyższa ewentualną nagrodę.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Emeryt ale są tacy i to sporo, którzy już to zadanie zaliczyli

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Drugie zadanie: Wyprodukować 20 mieczy damascenskich i oddac 5k marmuru za 100 rudy tytanu... Miecznik kosztuje 4k desek egzo, 4k granitu!! i 6k narzedzi a jest nieoplacalny bo miecze d. sa rownie tanie jak miecze ze stali. samo 4k granitu pokrywa koszt silosu lub młyna i to z nadwyzka. Jak slysze o nastepnych zadaniach to nawet mi przez mysl nie przeszlo żeby robic 2 zadanie. Te zadania w moim przdedziale tj. 46-50 są opłacalne tylko dla 50 lvl który już swoje zrobił i z nudów może sobie zrobic to zadanko w oczekiwaniu na pvp. Podsumowanie: Pomysł na zadania kryzysowe genialny ale wykonanie do bani...

Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.