Zamknięty wątek
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: przedłużenie okresu zadania kryzysowego

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.10.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    zadanie nie dla klejnotów robię teraz to ambicjonalnie już do tego podchodzę

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Piąty raz ruda w Azylu, to są jakieś jaja... Miały być później, ale widzę, że event wielkanocny rozpoczął się wcześniej...

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez timsonek1985 Zobacz posta
    to chyba jechali na niezłych znajomościach skoro przeciętny śmiertelnik czeka teraz kilka godzin żeby się zalogować !!!
    Uwierz mi ze nie Ja nie mam na razie problemu z logowaniem a w mojej gildii to różnie bywa - są tacy co nie mogą się zalogować, są tacy co nie mogą wejść na przygodę a są tacy co wszystko mogą Te problemy są losowe
    A azyl za drugim razem zaliczyłem, za 1 wpadły bale

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    Na prawdę wierzycie, ze BB da coś więcej, oprócz EWENTUALNEGO koszyka egzotycznego ?
    Tak, doładowanie marmuru
    A na poważnie nie wierzę w przedłużenie terminu zadania

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    raczej musieli by cale zadanie anulowac i dac od nowa aby bylo sprawiedliwie,w co watpie

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez wojtek_przy Zobacz posta
    Po pierwszym razie uznałem ze trudno pech. Ale po drugim razie to lekka przesada, jak nie trafie za 3 razem to proszę o zwrot PLN które władowałem w grę.
    Wątpie że odzyskasz kase, bo nikt nikogo nie zmusza żeby robić te zadania, robisz bo chcesz dla siebie, a to że wydajesz dodatkowo jeszcze realne pieniądze nikogo nie obchodzi. Nikt Ci nie zagwarantował, że granit wpadnie Ci za 2-im, 5-tym czy 10-tym razem.

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    9 zadań już zrobiłem, po aktualce robię zadanie z Atakiem z zaskoczenia.
    Jakby anulowali to bym się lekko zdenerwował.
    Trudno, przede mną ostatnie trudne zadanie ... w czwartek się wyjaśni czy się uda.

    Ewentualne przedłużenie TAK, anulowanie zdecydowanie NIE.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    krotos666 to wytlumacz mi jak maja sie czuc ludzie, ktorzy nie moga sie zalogowac do gry z nie swojej winy, dlatego nie moga robic zadan...zalozmy ze czas bedzie przedluzony dla wszystkich, powiedzmy nie wyrobilbys sie z zadaniem w czasie, przedluza-zrobisz...pan xxx nie mogl sie zalogowac, wykonal powiedzmy w tym czasie 2 na 10, przedluzyli mu czas na wykonanie zadania, tak samo dlugo jak i tobie, ale niestety z powodu ze niektore zadania trzeba zrobic pare razy by zaliczylo, nie zdazyl i nie zaliczyl tego "eventu", czy wedlug ciebie takie rozwiazanie jest ok?? To z innej strony, firma stwierdzi ze wszystkim zaliczy zadanie, tym co robili i tym co nie zdazyli, czy to bedzie ok?
    bo wedlug mnie nie. Dlatego reset zadania jest jak najbardziej sprawiedliwym sposobem zalatwienia tej sprawy

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    23.06.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Odpuściłem sobie po tym, jak trzema odkrywcami nie mogłem znaleźć marmuru przez 4 dni na krótkich poszukiwaniach, do tego teraz zobaczyłem następne zadania.

    Kpina, jak ktoś ma 50 poziom, zabudowaną całą wyspę itd to niech się bawi O.O

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Żeby było śmieszniej, ja i mąż - ten sam komp, łącze itd. Mąż loguje się od razu, a mi wchodzi po 30min do nawet 3h logowania. Skąd takie rozbieżności? Ten sam serwer.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.