Zamknięty wątek
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: przedłużenie okresu zadania kryzysowego

  1. #41
    Osadnik Awatar Steelkill
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    247
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Przedłużenie okresu zadania kryzysowego, jak dla mnie nie, sam się z tym nie wyrobie, ale ciagnąć to dalej by frustracja rosła, po co.
    Mam odmienne zdanie i nie zgadzam się.

    Frustracja frustracją ale nie z naszej winy nie można się zalogować do gry więc logiczne jest przedłużenie czasu wykonywania tak samo jak w przypadku konserwy. A to czy ludzie będą chcieli wykonywać dalej zadania czy nie ... pozostawmy im decyzję (teraz już wiadomo jakie są nagrody i następne zadania więc jest łątwiej)

    Poza tym BB_Xaar napisał, że była propozycja przedłużenia o 7 dni. Co powinno wystarczyć tym którym chce się próbować. Taka informacja powinna być podana jak najszybciej na Głównej Stronie by ludzie mogli szybko zadecydować czy robią zadanie dalej czy kasują.
    Świat milczy, Ty wołaj!
    ”Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi prawdę” (Platon)

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    04.08.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    z tego co wiem xaar rozmawiał z BB na ten temat i czeka na odpowiedź i nie wiadomo czy przedłużą

  3. #43
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z głównej news

    Drodzy Gracze,
    uprzejmie informuję, że w związku z ostatnimi utrudnieniami przy logowaniu
    (kolejka logowania), postanowiliśmy przedłużyć czas trwania zadań kryzysowych
    (Cztery wiatry) o co najmniej jeden tydzień.
    Technicy pracują nad poprawą sytuacji z kolejką logowania, na podstawie ich postępów ocenimy, czy niezbędne będzie dalsze wydłużenie czasu trwania zadań kryzysowych czy nie. Na chwilę obecną pewne jest wydłużenie ich o jeden tydzień.

    Gdy pojawią się nowe informacje, czy to w sprawie zadań kryzysowych, czy to kolejki logowania, od razu Was o tym poinformuję.
    BB_xaar

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to jest tak beznadziejne ze aż szkoda gadać, mam za zadanie dostać granit z przygody MM, do tej pory robiłem te przygodę już 8 razy, teraz robię 9 i jak nie dostane granitu to sobie daruje, to jest tak irytujące ze gra mi powoli brzydnie, powinni zrobić coś co nie jest jedynie zależne od szczęścia bo tak to mogę się "bawić" w nieskończoność

  5. #45
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez timsonek1985 Zobacz posta
    to chyba jechali na niezłych znajomościach skoro przeciętny śmiertelnik czeka teraz kilka godzin żeby się zalogować !!!
    ja zrobiłem w 4-y dni i znajomosci nie mam ale 35 lvl jak zaczynałem. Od 36lvlu te zadania to masakra 1 jak jest losowosc to nie może być ograniczeń czasowych 2 Jest sens by tylko przejść przygode bez wzgledu co się wylosuje inaczej next taki ewent będzie robiło 5% graczy

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez owca_1 Zobacz posta
    krotos666 to wytlumacz mi jak maja sie czuc ludzie, ktorzy nie moga sie zalogowac do gry z nie swojej winy, dlatego nie moga robic zadan...zalozmy ze czas bedzie przedluzony dla wszystkich, powiedzmy nie wyrobilbys sie z zadaniem w czasie, przedluza-zrobisz...pan xxx nie mogl sie zalogowac, wykonal powiedzmy w tym czasie 2 na 10, przedluzyli mu czas na wykonanie zadania, tak samo dlugo jak i tobie, ale niestety z powodu ze niektore zadania trzeba zrobic pare razy by zaliczylo, nie zdazyl i nie zaliczyl tego "eventu", czy wedlug ciebie takie rozwiazanie jest ok?? To z innej strony, firma stwierdzi ze wszystkim zaliczy zadanie, tym co robili i tym co nie zdazyli, czy to bedzie ok?
    bo wedlug mnie nie. Dlatego reset zadania jest jak najbardziej sprawiedliwym sposobem zalatwienia tej sprawy
    Masz dużo racji owca_1
    ale powiedz mi jak się będą takie osoby jak ja czuć, jak jestem przed ostatnim zadaniem?
    Kij ma dwa końce.
    Edit: dodam jeszcze tylko tyle: http://forum.thesettlersonline.pl/th...5837#post85837
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 21.02.2013 o 19:32

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    a ja zrobiłam kryzysowe, wszystko mi się podobało, azyl za drugim razem wszedł, starzy za pierwszym na granit i wsio eta git

Zamknięty wątek
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.