Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47

Wątek: przedłużenie okresu zadania kryzysowego

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Kolonia
    zadanie sobie odpuściłam i nie mam zamiaru go robić, jak mam tu grać na loterii, dostanę w dropie lub nie granit, to równie dobrze mogę liczyć, conajmniej, na 4 w totolotku

  2. #12
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Spox25 Zobacz posta
    Drugie zadanie: Wyprodukować 20 mieczy damascenskich i oddac 5k marmuru za 100 rudy tytanu... Miecznik kosztuje 4k desek egzo, 4k granitu!! i 6k narzedzi a jest nieoplacalny bo miecze d. sa rownie tanie jak miecze ze stali. samo 4k granitu pokrywa koszt silosu lub młyna i to z nadwyzka. Jak slysze o nastepnych zadaniach to nawet mi przez mysl nie przeszlo żeby robic 2 zadanie. Te zadania w moim przdedziale tj. 46-50 są opłacalne tylko dla 50 lvl który już swoje zrobił i z nudów może sobie zrobic to zadanko w oczekiwaniu na pvp. Podsumowanie: Pomysł na zadania kryzysowe genialny ale wykonanie do bani...
    Akurat co do tego to nie mam zastrzeżeń, te budynki i tak trzeba postawić do głównych misji. Tak się ociągałam ze stawianiem, zadania mnie zmobilizowały.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    te zadania są pewnie po to abyśmy zaczęli się oswajać z budowlami mistrzowskimi
    - pewnie w zmianach najbliższych będziemy produkować broń a nie dropić jak do tej pory.
    zadania nie są tanie i łatwe ale finalnie dostaje się 500 klejów i dla tych co nie mają to prawie na 10 patentów lub połowa kolejnego odkrywcy.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Spox25 Zobacz posta
    Drugie zadanie: Wyprodukować 20 mieczy damascenskich i oddac 5k marmuru za 100 rudy tytanu... Miecznik kosztuje 4k desek egzo, 4k granitu!! i 6k narzedzi a jest nieoplacalny bo miecze d. sa rownie tanie jak miecze ze stali. samo 4k granitu pokrywa koszt silosu lub młyna i to z nadwyzka. Jak slysze o nastepnych zadaniach to nawet mi przez mysl nie przeszlo żeby robic 2 zadanie. Te zadania w moim przdedziale tj. 46-50 są opłacalne tylko dla 50 lvl który już swoje zrobił i z nudów może sobie zrobic to zadanko w oczekiwaniu na pvp. Podsumowanie: Pomysł na zadania kryzysowe genialny ale wykonanie do bani...
    Powiem Ci, że nie bardzo - bo miecznik przyda Ci się do zadań głównych od 49-50 natomiast dla 50tego levela ostatnie zadanie - granit z ataku z zaskoczenia - to jest masakra - po co dawac komuś przygodę z największą liczbą exp, cienkim dropem i mega kosztem - 500 map - wydałem 2000 map już i zero granitu i co ? licząc po kolei bym kupił 5 młynów

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    uwierz mi, że dla 50-go levelu te zadania też są ....

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez AssasinEzio Zobacz posta
    uwierz mi, że dla 50-go levelu te zadania też są ....
    haha to atak z zaskoczenia w ogóle super

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja raczej odpuszczę sobie to zadanie, bo nie wierzę, żeby udało mi się zmieścić w czasie ze wszystkim. Najpierw z powodu błędu w opisie zadanie wysłałam odkrywcę nie na te poszukiwania co trzeba, a teraz nie mogę zrobić zdadania z przygodą, bo wylogowuje mnie z gry za każdym razem, gdy próbuję wejść na mapę.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.10.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zrobiłem Azyl już 2 razy wczoraj i dziś i granitu nie dostałem. Teraz robię 3 raz jak tylko zbiorę wojsko. Straciłem już 2400 R, 560 K, 170 O. To skandal!!
    Po pierwszym razie uznałem ze trudno pech. Ale po drugim razie to lekka przesada, jak nie trafie za 3 razem to proszę o zwrot PLN które władowałem w grę.
    Kupiłem już za kryształy 3 ulepszenia zaciągu żeby szybko robić wojsko. Wszystko jak narazie psu w pupe

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Kupujesz klejnoty by dostać klejnoty?

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Riddick1500 Zobacz posta
    Emeryt ale są tacy i to sporo, którzy już to zadanie zaliczyli
    to chyba jechali na niezłych znajomościach skoro przeciętny śmiertelnik czeka teraz kilka godzin żeby się zalogować !!!

Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.