Zamknięty wątek
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 85

Wątek: Bojkot eventu wielkanocnego 2013

  1. #71
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Mnie teraz zastanawia, kupie drugiego weterana za pisanki (w czasie eventu wetka nie ma za klejnoty w sklepie) po evencje będę mógł kopic 3 za klejnoty ? Jak myślicie ?
    bedziesz mógł

  2. #72
    Osadnik Awatar LSI26
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Zdaje się że opinie pomogły

    Drodzy Gracze,

    z przyjemnością informuję, że event wielkanocny zostanie zmodyfikowany
    wg Waszych wskazówek!

    Co zostało zmienione?
    Wielu z Was było zawiedzionych, że nie wszyscy będą mogli zdobyć wyjątkowego
    generała (Weteran) za Pisanki. Po długich rozważaniach postanowiliśmy to zmienić!

    W skrócie: w tym roku podczas eventu wielkanocnego każdy gracz będzie mógł
    zdobyć jednego Weterana za Pisanki! Dziękujemy za wszystkie opinie i komentarze.

    BB_xaar
    ..."Bohaterowie żyją krótko ,
    Tchórze nie żyją wcale"...

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez nosiek Zobacz posta
    bedziesz mógł
    a na jakiej podstawie to stwierdziłeś???
    bo mając już jednego za pisanki można było dokupić tylko jednego bo limit pokazywało 2 szt...nie wiem jak się to będzie miało teraz po zmianach ..chociaż skoro każdy teraz może kupić za pisanki to limit powinni zwiększyć do 3 szt...

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam tylko nieodparte wrażenie że to co się pisze na tym forum nie przecieka nigdzie dalej... Na 100% jestem tego pewien jeśli chodzi o pomysły i sugestie, natomiast opinie itd chyba są po prostu zlewane przez adminów. Zaryzykował bym stwierdzenie że to że jednak będzie można kupić tego drugiego gienka za te jajka spowodowali gracze niemieccy i angielscy opinie z tego forum miały raczej zerowy wpływ na to...

  5. #75
    Osadnik Awatar Barbarion
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja wszystko kupie za surowce. Byle by event wielkanocny trwał jak najdłużej! Uważam jednak, że powinni zwiększyć ilość klejnotów w sklepie! Ponieważ jeśli wydajesz kasę na grę to powinieneś być lepiej traktowany niż reszta

  6. #76
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Barbarion Zobacz posta
    Ja wszystko kupie za surowce. Byle by event wielkanocny trwał jak najdłużej! Uważam jednak, że powinni zwiększyć ilość klejnotów w sklepie! Ponieważ jeśli wydajesz kasę na grę to powinieneś być lepiej traktowany niż reszta
    Jak wydajesz kasę to od razu jesteś lepiej traktowany, gdyby tak faworyzować dodatkowo tych co wydaja kasę gra by nie miała sensu dla tych co jej nie wydają.

  7. #77
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Barbarion Zobacz posta
    Uważam jednak, że powinni zwiększyć ilość klejnotów w sklepie!
    Ilość klejnotów w sklepie nie jest w żaden sposób ograniczana, możesz kupić ich dowolną ilość.

    Cytat Zamieszczone przez Barbarion Zobacz posta
    Uważam jednak, że powinni zwiększyć ilość klejnotów w sklepie! Ponieważ jeśli wydajesz kasę na grę to powinieneś być lepiej traktowany niż reszta
    A to to byłby już rasizm.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    A to to byłby już rasizm.
    Jaki rasizm??? Może jakiś słownik i sprawdź najpierw znaczenie słowa, którego chcesz użyć.

  9. #79
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jasne. Ci co nie płacą powinni dłużej czekać w kolejce logowania.

  10. #80
    Osadnik Awatar Barbarion
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dziwne myślałem, że rasizm odnosi się do koloru skóry. W gierkach online to normalne, że za kasę masz lepsze itemy. Jak ktoś grał w WOWa na privach to wie o co chodzi. Jeśli gracz kupuje ity za kasę nie oznacza wcale, że jest lepszy od innych, wprost przeciwnie. Skoro jednak jest to wersja Beta i jest dużo błędów, to powinni zwiększyć ilość klejnotów w pakietach.

Zamknięty wątek
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.