Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wojsko na przygodzie

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj

    Wojsko na przygodzie

    Wysłałem wojsko na przygodę gdzie byłem zaproszony i rozwaliłem połowę tego co tam było z obozów. Niestety musiałem wyjść i po około 2 godzinkach chciałem przygodę i okazuje się że nie można, gdyż od razu zrywa połączenie pomimo iż na swojej wysp[ie moge robić co chce. Ponadto osoba która mnie zaprosiła z tego co pisała też nie umie wejść na serwer i odpalić cokolwiek gdyż ponoć ma kolejkę logowania 495 z 667 po 16 minutach czekania. Nie wiem co miało usprawnić tą grę ale nie dośc że dwie konserwy były to jeszcze obie spieprzone bo nie da sie tak grać. Ja połowe woja mam zamrożone na przygodzie i nic nie moge zrobić. Jak ktoś ma podobnie to niech opisze.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Mam to samo, przygoda rozpoczęta, wojsko wysłane a do przygody nie można wejść bo za każdym razem wyrzuca z serwera

  3. #3
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Gdy prezydentem najpotężniejszego kraju świata zostanie czarny ,gdy papież po krótkim pontyfikacie ustąpi z tronu Piotrowego a na jego miejscu siądzie czarnoskóry ,gdy meteoryty zaczną bombardować ziemie niewierzących i gdy w Settlersach wojsko zacznie znikać na przygodach i nastanie chaos w komunikacji między graczami ,wtedy strzeżcie się ,bo koniec świata już bliski!

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia

    Problem z Misjami

    Ja mam ten sam problem wysłałem wojska na misje zniszczyłem tam parę obozów po czym wywaliło mnie z serwera i jak narazie nie mogę wejść na misję i nawet anulować jej się ni da i co z tym zrobić ??

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam,

    Mam to samo. Odpaliłem przygodę wysłałem generałów i nie mogę wejść do misji bo mnie wyrzuca, ale na mojej wyspie robię wszystko. Co jest grane?

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Kolonia
    Wywala przy wejściu na przygodę w losowy sposób. Gdy mnie wywali to zazwyczaj za drugim - trzecim razem udaje mi się wejść bez problemu.
    Ja nie mam problemu z oczekiwaniem w kolejce logowania, gra mi się ładuje szybko, więc dla mnie wywalanie przy wejściu na przygodę to nie problem.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Spróbujcie wchodzić na przygodę przez listę zadań (wykrzyknik). Wczoraj też miałem z tym problem, ale przez wykrzyknik wchodziło bez problemu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.