Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Kolejka logowania?

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj

    Kolejka logowania?

    Czy możecie się zalogować do gry, bo do południa jeszcze było to możliwe a teraz już od pewnego czasu nie.
    Napiszcie!!!

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez bocian998 Zobacz posta
    Czy możecie się zalogować do gry, bo do południa jeszcze było to możliwe a teraz już od pewnego czasu nie.
    Napiszcie!!!
    Czy możesz przeczytać forum? Jest kilka wątków o dzisiejszym problemie z logowaniem.....

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pamiętam jakieś 3-4 miesiące temu była informacja o tym że kolejka logowania będzie wprowadzona podczas któreś tam konserwacji czy przy zmianie wersji gry,dokładnie nie pamiętam bo gram już rok i zlewają mi się te informacje ale kolejka logowania miała być tylko w godzinach szczytu który albo nastąpił dopiero dzisiaj albo tak już będzie na co dzień i jak napisali tak zrobili,jest weekend i wszyscy mają czas + info o evencie na który wszyscy czekają więc wszyscy walą na serwery ,poczekajmy do poniedziałku,nie panikujmy ,ja czekam od 30-60minut w kolejce jak wy wszyscy i będę czekał bo i tak nic z tym nie zrobię,miejmy nadzieję że to przejściowe problemy i załatwi to dodatkowa konserwacja.życzę szybkich wejść na serwer i niskich pozycji w kolejce,narta

  4. #4
    Osadnik Awatar Nimphianey
    Dołączył
    24.01.2013
    Posty
    50
    Serwer
    Czarci Gaj
    Takich wątków jak Twój jest od miary gdzie indziej. Poczytaj.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Firma UbijSoft się bawi naszym kosztem

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.02.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Tak zgadza się traktują nie poważnie graczy skoro piszą że 120 minut i po tym czasie nadal nie da się grać to uważam to za kpiny z użytkowników. Szanująca się firma powinna informować na bieżąco co się dzieje, kiedy będzie można grać, ile potrwa przerwa a nie oszukiwać !

  7. #7
    Osadnik Awatar erooo
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Kolonia
    szkoda mi pradu na czekanie .. xD
    oraz szkoda premii dziennej

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jakaś paranoja, miałem 26 z 787 i wywaliło mi problem połączenia z serwerem, a czekałem 2 godziny. Czekam ponownie mam 420 z 705 ,
    to jakieś kpiny jak mnie znowu wywali.
    Czy ktoś z suportu to w ogóle czyta?

    ŻENADA !!!
    Ostatnio edytowane przez Xantia_1 ; 17.02.2013 o 23:10

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mijają godziny i wielkie NIC no spoko jest niedziela dzień wolny od pracy uszanujmy to hehhehehehe PARODIA RODEM Z MISIA

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.