Strona 38 z 137 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38 39 40 48 88 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 1363

Wątek: Problem z kolejką logowania - wątek zbiorczy.

  1. #371
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zorro ; 17.02.2013 o 16:06 Powód: wycięto nieregulaminowe treści

  2. #372
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na przygodę jak chcę wejśc mnie wywala,i teraz znowu czekam w kolejce.By to szlag trafił((

  3. #373
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Do suportu pisać tylko, chodź oni to z reguły na problemy twoje nie odpisują, bo gdzieś wiadomość z ticketem znika u nich
    ps. gladiator za te 3 literki 1 punkt karny dostaniesz bo mi dali

  4. #374
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    u mnie to samo, niezależnie od przeglądarki (wczoraj przez chrome nie można było wejść dzisiaj mozilla także nie wpuszcza na settllersów )

  5. #375
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Na razie problemy jakie wprowadzono ostatnio to:

    1) Problemy z logowaniem
    Pojawia się kolejka logowania i oczekiwanie. Co ciekawe można to przeskoczyć przeładowując wielokrotnie stronę przed pojawieniem się kolejki logowania. Nagle okazuje się, że żadnej kolejki nie ma.

    2) Problemy z ładowaniem wysp znajomych.
    Często zwiesza mi się gra jak chce odwiedzić znajomego. Pomaga tylko odświeżenie strony

    3)problemy ze znikającymi generałami - nawet po kilkadziesiąt godzin

    4)Problemy z niewyświetlaniem się generałów w gwieździe w czasie podróży między strefami

    5)Problemy z rozłączaniem podczas wchodzenia na przygodę
    Pojawia się informacja, gdzie można tylko kliknąć ok i następuje przeładowanie strony do witryny głównej.

    6) Problemy ze skaczącymi generałami w strefie oddziaływania obozów w których toczy się już walka
    Uniemożliwia mi to ukończenie przygód wymaganych do misjii "4 wiatry". Mam nadzieję, że zostanie przedłużony czas wykonania tej serii zadań o czas między piątkiem, a datą naprawienia uszkodzeń poczynionych w ostatniej aktualizacji

    7) Przeskakujący czat na G1
    Powoduje to bałagan na G1 i ludzie są niesłusznie banowani, za złe działanie programu (mówię tylko o poszkodowanych z tego tytułu)

    8) Nie wchodzące bufy - półmiski
    Jeśli się rzuca u znajomego półmiski, potrafi nie przydzielić premii, albo przydzielana jest część

    Jeżeli macie jeszcze jakieś problemy z grą, które nie zostały wymienione to proszę o uzupełnianie listy (będę ją aktualizował). Chodzi o to aby wszystko zebrać w jednym miejscu. Mam nadzieję, że ktoś to przeczyta i zbiórczo to wyśle do osób odpowiedzialnych za ten bałagan.
    Najgorsze jest to, że wprowadzono znaczne zmiany w piątek, zostawiając nas na weekend z źle funkcjonującą grą. A właśnie weekendy są czasem kiedy najwięcej z nas ma czas aby się odprężyć przy komputerze.
    Życie gildyjne z tytułu powyższych błędów zamarło, sypie się nasza mała społeczność w gildii. Poziom frustracji na czatach sięga zenitu. Ktoś na prawdę zawalił sprawę, ale pomóżmy naprawić błędy! Może ktoś w końcu zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za takie nieodpowiedzialne zachowanie, a my w końcu będziemy mogli z pełnym zaufaniem wspierać finansowo projekt urozmaicając sobie rozrywkę.
    Ostatnio edytowane przez Althair ; 17.02.2013 o 15:54

  6. #376
    Początkujący Osadnik Awatar Wyrewolwerowana
    Dołączył
    13.02.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez gladiator76 Zobacz posta
    Oni juz tych faktow dostali setki i zero odpowiedzi, widac ze nawet na forum (jak juz pisalam wczoraj) nie ma w weekend zadnego moda . u mnie kolejka od poludnia spada do 10 .. stoi .. i wraca spowrotem na minimum 500 miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zorro ; 17.02.2013 o 16:08 Powód: edycja nieregulaminowych treści

  7. #377
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    jakies dziwne rzeczy sie z tym logowaniem dzieja. Wlasnie z Win XP (FF) sie zalogowalem - na poczatku mialem info ze 11 z 1225 i po minucie zalogowalo.
    Zupelnie nie rozumiem, dlaczego od razu wrzucilo mnie na poczatek kolejki

    jak widac - jednych wrzuca na poczatek, inni czekaja w nieskonczonosc.
    BARDZO CIEKAWA ORGANIZACJA

  8. #378
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia

  9. #379
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Logowanie to jedna sprawa a to ze generałowie gubia sie w przestrzeni kosmiczno-settlersowej to druga, chyba sie przerzuce na kółko i krzyżyk , to są normalne jaja robione z ludzi ktorych oskubuja z kasy,

  10. #380
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia



    nic sie nie stalo, polacy nic sie nie stalo Bu hahahaah

Strona 38 z 137 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38 39 40 48 88 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.