Strona 37 z 137 PierwszyPierwszy ... 27 35 36 37 38 39 47 87 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 1363

Wątek: Problem z kolejką logowania - wątek zbiorczy.

  1. #361
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jedna wielka porażkazobaczymy co jutro Nam napiszą??

  2. #362
    gregorek_1
    Ja już nie mogę nie dość że mnie wywaliło to teraz nie mogę sie zalogować jak czekam w kolejce to mi wyskakuje błąd serwera i od początku muszę czekać pogieło ich chyba

  3. #363
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    najbardziej mnie bawi ze maja wolne takie weekendy, a zaraz w poniedzialek po powrocie do pracy w skrzynce 5k maili.
    Milej lektury

  4. #364
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Odpowiedzi od nich wyglądają jakby automat odpisywał, jakby z góry ustalone jak odpowiedź ma być, nie wiele pomagają jak odpowiedzą już łaskawie. Ciekawe jaki komunikat jutro będzie na głównej i co dostaniemy w ramach rekompensaty, a BB_Xaar milczy jak zawsze jak są problemy z grą tylko

  5. #365
    gregorek_1
    Problem zaczoł się około godziny 11.
    od tego momentu nie można sie zalogować wyskakuje komunikat obszar serwera napotkał bąd i wywala do strony początkowej i tak w kółko pisałem do wsparcia technicznego i cisza jak makiem zasial .
    Kpina z graczy robią balonów .
    nawet dłópiego słowa przepraszam nie wystawią na stronie głównej,a nie wsponę o jakimś zadoś uczynieniu w postaci jakiś np. koszy egzotycznych.

  6. #366
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i jak tu nie bluzgac przygoda mi przepadnie ba jakis inbecyl zrobił sobie poprawki do gry przez co nie da sie nawet zalogowac na mape to jest jedno wielkie chamstwo i oczywiscie suport ma nas szeroko nie powiem gdzie

  7. #367
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.06.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    I co z tego, że Ty dostaniesz kosz egzotyczny, jeśli cały serwer go dostanie? Bez względu na to czy ktoś miał problem z zalogowaniem się czy nie.
    Wczoraj czekałam do 15:30. Ale wczoraj chociaż mi kolejka stała. Dziś przesuwam się w kolejce w kierunku przeciwnym do oczekiwanego. To jest świetne.

  8. #368
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Lepsze jest to, że czas się wydłuża, a chyba odwrotnie powinno być. Kosz nie wiele da, bo ceny wtedy spadają tylko

  9. #369
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    co to ma być !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #370
    gregorek_1
    ale ich to nie nobchodzi uważajcie jak dostaniemy jakieś kosze ostatnio też tak było dostałem lakoniczną odpowiedź że zajeli się tym programiści ale zalogowałem sie do gry na drugi dzien i guzik dostałem tak że w tym przypatku bedzie .

Strona 37 z 137 PierwszyPierwszy ... 27 35 36 37 38 39 47 87 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.