Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Przemarsz genarałów w trakcie ataków po "konserwacji"

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat

    Przemarsz genarałów w trakcie ataków po "konserwacji"

    Podczas codziennego, rutynowego klepania banitów zostałem niemiło zaskoczony dziwnym "ulepszeniem". Mianowicie zauważyłem że po 1 bloku następny wypuszczony generał wariuje. Dostaje nagłego przyspieszenia wręcz teleportuje się. Przez to diabli biorą wszystkie wyliczenia. Nie ma problemu gdy blok jest pojedynczy bo generał szybciej dochodzi do celu gorzej jest jak blok jest podwójny. Podobno miał być naprawiony bug graficzny, który pozostawał po blokach ale on dalej jest a powstał warp generał

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Potwierdzam problem. Właśnie z tego samego powodu, czyli "teleportującego" się generała straciłem 200 koni i parunastu elitarnych. Wojsko to nie problem, ale w takiej sytuacji robienie przygód mija się z celem.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam ten sam problem. Na razie jednak jedynie w banitach przy g3 trzeba uważać. W wiktorze nie ma z tym problemów. Nie wiem jak w reszcie przygód.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale fajnego speeda dostaje co? Mnie akurat bloki w czarnych weszły...ale w szoku byłem o co biega.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Czas przejść na odwyk... Albo zmienić dilera

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    W sumie popatrzcie że osadnicy na wyspie też tak spidują

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Czarci Gaj
    heh, a już myslalam ze na wyspie piratów gienkowie mi oszaleli :P ostatni blok, co prawda wszystko sie udało
    nie ma to jak coś nowego... nie naprawia ale sknoca

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Jutro w koszarach Żandarmeria z psami dopalaczy będzie szukać I generał zacznie normalnie chodzić

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Kurcze .... jakby nie mogli zostawić jak było. Było ciężko, ale dało się opanować opóźnienia przy rozpoczęciu ataku, wyjścia gienka z obozu itp ..... teraz to jest po prostu żenada. Nie wiem jak wy, ale odpuszczam wszystkie przygody z blokami. Po prostu samo ryzyko utracenia jak ja miałem ostatnio -o 152 elity, 85 konnych, 114 kuszników ....za dużo jak na mnie

    Będę miał więcej czasu, aby zając się czymś innym. Nic to BB nawaliło....znowu.

    ps.
    atak o 3 nad ranem, więc nie ma mowy o przeciążeniu serwerów.
    Ostatnio edytowane przez Althair ; 15.02.2013 o 04:35

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Vevorin Zobacz posta
    w tym czasie wystąpi lag, który opóźni kontakt komputer-serwer i animacja na Twojej planszy jest zupełnie inna niż przebieg wydarzeń w rzeczywistości. Po odzyskaniu komunikacji z serwerem wychodzi, że zaszły zupełnie inne wydarzenia niż widziałeś.
    malo co nie umarlem ze smiechu jak czytalem ta odpowiedz suprotu ja myslalem ze jest to gra on-line a nie animacja na moim komputerze, zreszta kazdy kto w to probuje grac chyba wie ze do gry on-line to tej grze jeszcze lata swietlne brakuje no ale coz zawsze mozna napisac ze to lagi, dla mnie to bzdura bloki mozna robic na lagach i nie patrzec na mapke gdzie jest gienek tylko puszczas z zegarkiem probowalem na czarnych jak gienek od ataku wychodzi mi po kliknieciu ze 30sec czyli sa lagi i co blok wychodzi, tluaczenie ze blok nie wyszedl bo byly lagi to bzdura po prostu ta gra jest bardzo slabo zaprojektowana krotko mowiac czemu sie dziwic jak sam suport pisze ze to nie gra tylko animacja "zart"

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.