Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Problem z zadaniami po "konserwacji 14 lutego"...

  1. #21
    Osadnik Awatar lukasollo
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam to samo, zadanie "Błędne zamówienie - kup 100 szt. marmuru handlujac z innymi graczami". Transakcja zaakceptowana, a pasek postępu "0/100" i nie da się zadania ukończyć.

    EDIT: 10 minut później zadanie zaliczyło więc to może tylko lag

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Nimphianey Zobacz posta
    Widzę jedynym Waszym problemem jest niedziałająca gra i występujące w niej bugi. Myślicie, że Administracja to Bogowie, którzy za "machnięciem" różdżki potrafią wszystko ?! To ludzie, a każdemu człowiekowi nawet nie wiadomo jak mądremu zdarza się wpadka. Część z Was nie miało by pojęcia co zrobić z zaistniałym problemem. Więc przystopujcie i zainwestujcie w cierpliwość.
    haha weź mnie koleś nie rozśmieszaj. ta gra to jedna wielka wpadka i popis ułomności tzw programistów tej gry

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Nimphianey Zobacz posta
    Widzę jedynym Waszym problemem jest niedziałająca gra i występujące w niej bugi. Myślicie, że Administracja to Bogowie, którzy za "machnięciem" różdżki potrafią wszystko ?! To ludzie, a każdemu człowiekowi nawet nie wiadomo jak mądremu zdarza się wpadka. Część z Was nie miało by pojęcia co zrobić z zaistniałym problemem. Więc przystopujcie i zainwestujcie w cierpliwość.
    Ci ludzie juz ponad rok nie potrafia sie uporac nawet z malymi problemami to po pierwsze a po drugie kiedy zalozylem firme i co za tym idzie mam klientow to zanim wezme sobie wolny weekend to wpierw doprowadzam wszystko do ladu i skladu,ale jesli jak piszesz popelnie blad,gdyz tez jestem czlowiekiem to klienci byc moze sa wyrozumiali,ale ja nie mam wolnego weekendu a niekiedy nawet zarwane noce! poniala?czy jeszcze do szkoly uczeszczasz i praca Tobie jest obca?Proponuje swoje smieszne usprawiedliwienia,uspokojenia itp. zatrzymaj dla siebie...
    Ps.Bog nie ma z tym nic wspolnego! jesli na czyms sie nie znam to sie za to nie zabieram! zrozumiala aluzje?
    Ostatnio edytowane przez Blaszka1971 ; 17.02.2013 o 19:07

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja też

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    I ja mam taki problem :/ Raz, że nie mogę ukończyć tego zadania, a nie wiem czemu... Wymagany poziom 15, a ja mam 34 i utknęłam Do tego wyskakujacego zadania dochodzi przeskakiwanie z np. szeptu na global... Trochę drażni

  6. #26
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    To z przeskakiwanie to chyba wina kanalu handlowego bo ciagle sie resetuje i gra automatycznie na global wybija

  7. #27
    DIABLICA255
    mam to samo

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.12.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Zadanie nie zaliczone

    Mój problem dotyczy zadania z dnia 18-02-2013. Zadanie przydziel premię znajomym wykonałem dwukrotnie, a nie jest wykonane. Czy po każdej konserwacji musimy być zaskakiwani jakimiś błędami?
    http://forum.thesettlersonline.pl/at...1&d=1361200606
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: zrzut ekranu6.jpg, 
wyświetleń: 113, 
rozmiar: 24.1 KB, 
ID: 952.  

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.