Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Ciagle przeskakuje na global

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj

    Ciagle przeskakuje na global

    witam, podczas dzisiejszej konserwacji jak zwykle cos poszlo nie tak. Ciagle czat przeskakuje na global nawet w trakcie pisania. ... Moglibyscie to wczesniej naprawic a nie czekac z nadzieje ze to bedzie w ten czwartek ...

  2. #2
    słowianka
    potwierdzam, mam do samo,
    nabawimy sie nerwicy chyba, bo nie da sie swobodnie pisac na gildyjnym, bo może to w ostatniej chwil nagle przeskoczyć na ogólny...

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja oraz kilka osób z mojej Gildii mamy to samo.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam to samo. Mama nadzieje że ta dodatkowa konserwacja naprawi problem. Czyszczenie ciastek i zmiana przeglądarki nic nie dała.

  5. #5
    Osadnik Awatar ahoj_zeglarze
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie naprawila

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie dosc ze nie naprawila to jeszcze zabrali nam zadanie gildii, standardowo cos musieli popsuc

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak ktoś ma konto na niemieckim serwerze i tenże język zna to niech zerknie czy słychać niemieckie larum na ich forum. To że my sobie tutaj marudzimy o niestabilnym kanale handlowym nic nie da ale jak kilku Günterów i Hansów pokrzyczy to spokojnie możemy poczekać bo zrobią szybko.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Nowy Świat
    Nieprawda, doskonale wiadomo o tym błędzie, występował (nadal występuje) na serwerze testowy, zgłaszany milion razy ale mimo to został wprowadzony na wszystkie zwykłe serwery, Niemcy też się z tym już bujają.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    po co na sile pchac aktualizacje ktora jest dziurawa ?

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja nie wiem ile czasu nerwowo wytrzymam, teraz to mi kilka razy na minute przeskakuje, nie da się normalnie rozmawiać z innymi, a jak o błędzie wiedzą a nie poprawili to pewnie szybko nie naprawią.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.