Strona 55 z 58 PierwszyPierwszy ... 5 45 53 54 55 56 57 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 578

Wątek: zadanie - cztery wiatry

  1. #541
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    a ok dziekuje

  2. #542
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Podkołdernik Zobacz posta
    Przez 3tygodnie tego nie potrafisz ogarnąć?
    Mam 37 poziom i te przygody są dla mnie trudne naprawde chciałabym to "OGARNĄĆ" ale jeżeli robie któryś raz z kolei Azyl bandytów I NIE LECI mi granit to wyobraź sobie mając generała zwykłego muszę od nowa robić ponad tysiąc rekrutów plus 270 koni a to jest czasochłonne.. plus kupować chleb plus wozić armię w garnizonach w tą i z powrotem bo ogólnie mogę mieć tylko 1200 mieszkańców.

    Wybacz że w przedziale 36-45 nie mam 45 poziomu lub nie stac mnie na ciągłe skracanie jednostek bądz kupowanie samych rezydencji :/
    żeby granit wypadał za 1 razem to co innego I NIE NARZEKAM bo mogę zrobić ją teraz 8 raz i może teraz się uda a jak nie to znów zacznę robić od nowa ale po prostu uważam że trzeba więcej czasu.
    Ostatnio edytowane przez Smerfetkowa ; 06.03.2013 o 11:06

  3. #543
    Osadnik
    Dołączył
    23.06.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mi wylosowało granit w Azylu za pierwszym podejściem.
    Karma hits only those who deserve it

  4. #544
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Hej. Ktoś mi wyjaśni dlaczego na 34 lvl mam 10 zadań do zrobienia a nie 9? Czytałam, że powinno być 9. 10 zadań jest od 36 lvl. Cos się zmieniło??

  5. #545
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Darnovc88. ZAZDROCHA !! <3

  6. #546
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nic się nie zmieniło, dla wszystkich było po 10, tylko może nie wszystkie są wpisane w pierwszym poście w tym wątku.

  7. #547
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dzieki. Więc raczej tego nie skończę. Ale zabawa była przednia...

  8. #548
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Spokojnie, jeszcze tydzień masz. Jeżeli to kwestia jednego zadania, to sporo czasu zostało.

  9. #549
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Smerfetkowa Zobacz posta
    Mam 37 poziom i te przygody są dla mnie trudne naprawde chciałabym to "OGARNĄĆ" ale jeżeli robie któryś raz z kolei Azyl bandytów I NIE LECI mi granit to wyobraź sobie mając generała zwykłego muszę od nowa robić ponad tysiąc rekrutów plus 270 koni a to jest czasochłonne.. plus kupować chleb plus wozić armię w garnizonach w tą i z powrotem bo ogólnie mogę mieć tylko 1200 mieszkańców.

    Wybacz że w przedziale 36-45 nie mam 45 poziomu lub nie stac mnie na ciągłe skracanie jednostek bądz kupowanie samych rezydencji :/
    żeby granit wypadał za 1 razem to co innego I NIE NARZEKAM bo mogę zrobić ją teraz 8 raz i może teraz się uda a jak nie to znów zacznę robić od nowa ale po prostu uważam że trzeba więcej czasu.
    Też nie mam weterana. Jak za szybko się nabija lewel ,a nie ulepsza wioski może być problem. Zaciąg jest przydatny na koszary. Zadania są znane od dawna ,trzeba kalkulować czy się podjąc.

  10. #550
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Słoneczny Gród
    za 10 razem tez nie mam granitu masakra magazyn wypucowany z mieczy kusz i mapek

Strona 55 z 58 PierwszyPierwszy ... 5 45 53 54 55 56 57 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.