Strona 58 z 58 PierwszyPierwszy ... 8 48 56 57 58
Pokaż wyniki od 571 do 578 z 578

Wątek: zadanie - cztery wiatry

  1. #571
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dzięki, ale już zaryzykowałem i wyszło tak jak napisałeś UFFFFF.....

  2. #572
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    kurcze gram od tygodnia i niezle sie napociłem i zapożyczyłem żeby zrobić 4 wiatry i co dostałem zadanie znajdz 150 kamienia w poszukiwaniach a ja 15 minut temu wysłałem 3 odkrywow na poszukiwanie przygody cy to tak ciezko bylo napiac te 10 zadanie jakie jest mogło bb dfac liste a ja myslałem ze bede mrocznych robił bo mam 26 level i teraz zal tak głupio pasc

  3. #573
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lista zadań jest znana od bardzo dawana, jak nie nie chce wcześniej poszukać to czyja to wina?
    Z resztą nigdy BB nie podawało dokładnej listy zadań i czynności jakie trzeba wykonać w żadnych tego typu wydarzeniach.

  4. #574
    Osadnik Awatar Kminiacy
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    set2g lista jest do 8 zadania ja znalazłem 10 dla 26 lev ale poniewaz gram tydzien nie widziałem ze bede miał inne zadanie dla nizszego a chyba to zadna tajemnica i mogły by byc podawane listy zadan to tylko moja sugestia na przyszłość tak troche szkoda nie zrobic ostatniego zadania tylko z powodu ze nie znajac go 15 min wczesniej wysłałem odkrywców po przygodę

  5. #575
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Kminiacy Zobacz posta
    troche szkoda nie zrobic ostatniego zadania tylko z powodu ze nie znajac go 15 min wczesniej wysłałem odkrywców po przygodę
    Trochę szkoda, że zamiast najpierw poczytać forum, robisz zadania bezmyślnie, a potem żałujesz ....

  6. #576
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Powiem tak, słabo szukałeś bo rozpiska jest w tym temacie:

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ll=1#post84756

    A także w solucji do zadań:

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ll=1#post82103


    A jeśli myślałeś ze po przekroczeniu granicy lvl zmieni Ci sie łańcuch to byłeś w błędzie, o czym jest również mowa w tym temacie.

    Tak więc następnym razem szukać, szukać, szukać, bo każda nowość pojawiająca sie nie przechodzi bez echa i dyskusje są o niej na pewno.

  7. #577
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Stan58 Zobacz posta
    Trochę szkoda, że zamiast najpierw poczytać forum, robisz zadania bezmyślnie, a potem żałujesz ....
    Raczej zadania są bezmyślne skoro sie już czepiasz...
    set nie mędrkuj bo nie ma sie obowiązku szkuac poradników zadania mają być,a raczej powinny być do wykonania w każdej chwili

  8. #578
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Racja, nie ma obowiązku szukać poradników. Jeżeli nie chcesz wiedzieć co będzie w następnym zadaniu to nie szukaj, będziesz miał niespodziankę. BB nie ma obowiązku robić tej gry dla takich, co im się nawet nie chce ruszyć czterech liter i coś poczytać. I tak moim zdaniem jest za łatwo, więc jak poziom tej gry Cię przerasta, to kup sobie reksia, albo inną grę dla dzieci, może tam ogarniesz.

Strona 58 z 58 PierwszyPierwszy ... 8 48 56 57 58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.