Strona 44 z 58 PierwszyPierwszy ... 34 42 43 44 45 46 54 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 578

Wątek: zadanie - cztery wiatry

  1. #431
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    "wystaw przynajmniej 250 osadników" o co kaman ?? wyprodukowałem w magazynie i nic ;/

  2. #432
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.12.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Nie wiem, czy już ktoś tutaj to wspominał (przyznam się, że 11 stron nie czytałem), ale właśnie mam zadanie
    "uzyskaj od znajomego premie dla swoich budynków (półmiski ryb) w liczbie 50szt. wyprodukuj przynajmniej 7000szt pokarmu dla ryb."

    wysłałem znajomemu 25 półmisków, które on mi przydzielił, a pasek postępu stoi na 0.

  3. #433
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez lukk69 Zobacz posta
    "wystaw przynajmniej 250 osadników" o co kaman ?? wyprodukowałem w magazynie i nic ;/
    Ma ich przybyć "w sposób naturalny" w Domu Władyki. Możesz użyć lubczyka.

  4. #434
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ukończyłem właśnie cztery wiatry. Miałem szczęście zarówno w azylu jak i przyjaciołach i wylosowało mi granit za pierwszym razem. To pierwszy i ostatni taki "ciąg zadań" który zrobiłem. Następny skasuję nawet nie rozpoczynając gdyż losowość sprawia, ze to nie zadanie ale loteria, co już nie raz pisałem, a nie po to poświęcam czas na robienie zadań, żeby w którymś momencie z powodu nie wylosowania "czegoś tam" po zrobieniu "czegoś tam" innego zablokować się i w efekcie nie ukończyć zadania nie z mojej winy, ale "losowości systemu".

    Inna sprawa, że w wielkanocnym evencie również jest "ciąg zadań", tyle że składający się z 5 zadań. Za każde jest 10 pisanek, plus 100 za ukończenie całego ciągu. Zadanie 3 każe znaleźć 50 pisanek poprzez bardzo długie poszukiwania (w każdym razie dla 46 poziomu), aby kontynuować dalsze wykonywanie ciągu. Przyjmując, że odkrywca przynosi 5 pisanek na poszukiwanie (tak było w 10 przypadkach na 10 wysłanych) oznacza to konieczność wysyłania jednego odkrywcy 10 razy na dwa dni, czyli przez 20 dni. Mając więcej odkrywców odpowiednio krócej. A piszę o tym dlatego, ze chyba twórcy gry zaczynają mieć skłonność do traktowania graczy jak dzieci i "dawania im do lizania lodów przez szybę"; dajemy w miarę ciekawą nagrodę, po czym robimy zadania zależne nie od graczy ale od ślepego losu, żeby połowa graczy bądź większość po prostu obeszła się smakiem. I w ten sposób zamiast ciekawej nowości dostajemy nowość, która raczej zniechęca do brania w niej udziału, bo szansa ukończenia "zadania" jest losowa, a nie każdego stać by wywalać ogromne ilości surowców oraz poświęcać swój czas po czym liczyć na szczęście. Tym bardziej, że nie każdy siedzi przy grze po kilka czy kilkanaście godzin dziennie, bo wielu pracuje, ma rodziny, itp. i ma na zabawę nieco czasu wieczorem. A jaki jest sens pakowania się w coś czego nie można ukończyć? Taki sam jak zaczynanie codziennie nowego filmu, ze świadomością, że nie obejrzy się go do końca i nie pozna zakończenia, które zapowiada się świetnie. Może niektórzy tak lubią, ale większość chyba raczej nie, a ja osobiście nie widzę w tym sensu.

    To takie moje finałowe przemyślenie związane z czterema wiatrami i ogólnie pomysłem losowego zaliczania zadań. Wiatry zacząłem w nieświadomosci, ukończyłem mając fart. I więcej tego nie zamierzam robić. A innym życzę powodzenia i dobrej zabawy

  5. #435
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    ja 3 razy robilam poki co i bez granitu, to jakas porazka, Tobie gratuluje

  6. #436
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowy Świat
    ja mam 4 azyle za soba i jestem skłony skasowac konto bo czuje sie wydymany przez gre
    szkoda czasu na cos czego normalny sposob nie da sie zrobic w terminie
    nie liczac 5 zaciagów i 4 lubczyków z rynku

  7. #437
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    wczoraj wieczorem w piątej próbie azyl z bandytów się pojawił. wcześniej złapałem 3 razy egzotyka i raz rudę tytanu
    teraz już jestem 2 zadania dalej :P
    do zobaczenia na mecie

  8. #438
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jedno Wam BB_Team trzeba przyznac potraficie zniechecic graczy do tej gry, wlasnie bede zaczynal 6ty raz Azyl moje koszty przekroczyly juz dwukrotnie nagrode koncowa, a co maja powiedzic Ci slabiej rozbudowani gracze i ci ktorzy nie stosuja blokow.

  9. #439
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Również mnie się nie podoba zadanie oparte na "ślepym losie". Że zadania są trudne i kosztowne? Okej. Zadania nie mają być łatwe, bo wtedy umyka frajda z robienia tych zadań, ale WYMUSZANIE, że ukończenie zadania NIE ZALEŻY od gracza, ale od łutu szczęścia, to jest już totalne PRZEGIĘCIE.

    Mam szczerą nadzieję, że drugie zadanie kryzysowe NIE BĘDZIE zawierało w sobie żadnych questów zależnych od szczęścia, że wszystko będzie zależało od wysiłku gry gracza.
    Tyle w temacie.

    Właśnie robię po raz pierwszy Azyl Bandytów i stwierdziłem na starcie, że jeśli za pierwszym razem nie trafię w granit, by zadanie zostało zaliczone, to mam w nosie Cztery Wiatry, które usuwam z mojego menu zadań.

  10. #440
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam pytanie trochę z innej beczki, ale powiązane z tematem. Jaką przygodę da sie przejść na prawie samych dlugich lucznikach. Jakoś trzeba ubić te 500 niepotrzebnych z przedostatniego zadania bo brak miejsca na normalną armie...

Strona 44 z 58 PierwszyPierwszy ... 34 42 43 44 45 46 54 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.