Strona 2 z 58 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 578

Wątek: zadanie - cztery wiatry

  1. #11
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Niech ktoś da rozpisek zadań wreszcie, wtedy każdy wedle uznania zrobi jak chce

  2. #12
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no właśnie

  3. #13
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Niech ktoś da rozpisek zadań wreszcie, wtedy każdy wedle uznania zrobi jak chce
    Może słowo proszę?
    Nikt kto pomaga nie ma takiego obowiązku, więc trochę pokory by się przydało.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam zadanie (poziom 27): wyslij specjaliste na krotkie(!) poszukiwania, aby zdobyl 200 szt. Desek z drewna... lisciastego(!)
    I komentarz:
    Na krotkich to sie zdarza bardzo rzadko i malo takich desek - a to tylko zadanie jedno z 10. Czas 14 dni na zrobienie wszystkich to raczej zart - to pierwsze zadanie zajmie mi tydzien!!! Nie wiem czy to jest nieprzemyslane zadanie, czy specjalnie tak wysoko poprzeczka, zeby czasem nikt, kto nie placi kasy za gre (i nie ma armii szybkich odkrywcow), nie dostal darmowych klejnotow...

    ---------------------------------------------
    Aktualizacja 15-02-2013
    Jak widac zadania wymagaja testow i komentarzy


    ZAKRES POZIOMOW 26-35

    Zadanie 1. Dobra rada
    a: Wyslij specjaliste na krotkie poszukiwania, aby zdobyl 200 szt. Desek z drewna lisciastego.
    W tym zadaniu chodzi o srednie poszukiwania (12 godzin dla zwyklego odkrywcy)
    b: Wydaj 500 szt. Narzedzi z magazynu.
    Bez komentarza
    Nagroda: 440 szt. desek z drewna lisciastego

    Zadanie 2. Z kopalni
    a: Poznaj nowe przygody, co najmniej: 1.
    Sprawdzilem, ze chodzi o ukonczenie dowolnej przygody.
    b: Wyslij odkrywce na krotkie poszukiwania nowej przygody!
    Jak wroci, przekonamy sie, czy chodzilo rzeczywiscie o krotkie poszukiwania (samo wyslanie nie wystarcza do zaliczenia!)
    Nagroda: 200 szt. koni
    Ostatnio edytowane przez Krwionury ; 15.02.2013 o 15:32 Powód: Aktualizacja informacji

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ma 44 lvlu zadanie 2 : "Z kopalni "- wyprodukować przynajmniej 100 sztuk desek egzotycznych i wydać 3 000 marmuru ;nagroda 250 desek egzotycznych

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No to super . Akurat na 5 lvl tartak podnoszę.

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Sam jestem ciekawy czy dam rade zrobic te 10 zadan...oby grubas przyniosl granit jutro...

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    nie chcecie to nie robcie !!!!
    zadania nie sa po to by ''zrobic wam dobrze'' ale po to by gra byla ciekawsza
    wszyscy wszystko chcieliby za darmo lub bezcen -- bo to Polska wlasnie

    jedyne moje zastrzezenie to zadania typu znajdz ''granit na dlugich poszukiwaniach'' ... bo jest to losowe i mozna go szukac przez miesiac i nie przyniosa...wprowadza to tutaj losowosc mozliwosci wykonania .., a co za tym idzie jak ktos ma pecha to nie zrobi zadania nawet jak bardzo chce i stara sie. bol jest taki ze zadanie to ma okreslony czas ... z jednym,dwoma poszukiwaczami moze to naprawde wplynac na tzw sprawiedliwosc

    zadania typu postaw 1-5 ludwisarzy nie ma losowosci wiec jest fair nawet jesli kosztowne

    pozdrawiam

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta
    ale po to by gra byla ciekawsza
    Co jest takiego ciekawego w zadaniu: wyslij na 6 godzin odkrywce z minimalna szansa na znalezienie 5 desek lisciastych i uzbieraj w ten sposob 200???
    Jesli nawet bede zarywal noce i prace, to mam niemal zerowe szanse na znalezienie 200szt. w ten sposob... ale, oczywiscie: jestem Polakiem i tylko sie czepiam, bo w swojej pazernosci chce wszystko za darmo.

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    tak, tylko długie poszukiwanie jest od 41lvl ktoś znów trochę nie pomyślał

Strona 2 z 58 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 52 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.