Zobacz wyniki ankiety: Czy wyrzucić doładowania do zboża i mięsa z nagród za przygody ?

Głosujących
106. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    53 50.00%
  • Nie

    42 39.62%
  • Obojętne

    11 10.38%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Niepotrzebne doładowania

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    No to tak:

    1. okogi
    Czy się bawisz w sarkazm czy nie to porównywanie wody i ryb do budulca jakim jest granit i monety jest bezsensu.
    2. Bogver, Zakrecony
    Patrzycie na drop w postaci broni, ze swojego pewnie 45+ lvl. Początkowi gracze nie maja tyle patentów, żeby mieć możliwość ogarnięcia wszystkich łańcuchów produkcyjnych - nawet materiały na ich wybudowanie są problemem. Wydłużyło by to, moim zdaniem, za bardzo levelowanie. Sens miała by zmiana tych dropów dla leveli 40+

    3. Cały czas uważam za absurdalne, że tracą mnóstwo woja dostaje się 100 wody i 150 ryb lub doładowanie do zboża (nawet nie samo zboże ale doładowanie do jednego pola). Powinno być to wywalone lub ew. zastąpione przez jakieś rzadkie ozdoby o bardzo niskim procencie czy premie.

    Wyobraźcie sobie taką sytuacje:
    Wojo: "Królu pokonaliśmy tego smoka i żeśmy przenieśli cały wór nagród !!!"
    Król: "No to fajno, mówcie jakie żeście trofea na pakę pokładli"
    Wojo(z podniesionym czołem):"900 desek egzotycznych!"
    Król( ): "Fajno, przyda się, w końcu sami ich nie wyprodukujemy "
    Wojo(dumnie): " 300 mieczy damasceńskich i 500 kusz"
    Król(zadowolony): " No!"
    Wojo(dumnie): " 900 marmuru"
    Król(uradowany): "I bardzo bobrze na kopalnie pójdzie, a jak !"
    Wojo(dumniej): "200 wędlin"
    Król(zachwycony): "I tak ma być, koszy nigdy za wiele !!
    Wojo(przepełnieni dumą):"I..."
    Król(przepełniony radością): " .. Tak..? No, mówcie, mówcie!"
    Wojo(przepełnieni dumą, chóralnym głosem):"Doładowanie do zboża !!!!!!!"
    Król(przepełniony radością): " Ekstr...."
    Król(zaskoczenie): "......Zaraz, co???"
    Wojo(przepełnieni dumą, chóralnym głosem): "1800 Królu, do jednego pola!! Na polecenie mędrca okogi!"
    Król(konsternacja): "yy.., (ale że co, że jak)? Kogo?!"
    Wojo(przepełnieni dumą)"Mędrca okogi! Mówił, żę to bardzo potrzebne i ważne!"
    Król(konsternacja): "Nie no, ale panowie myśmy się chyba nie zrozumieli. Na co mi to, sam zbuduje 4 pola za 80 drewna i 20 kamienia razem. Trzeba było chociaż żelazo wziąć."
    Wojo(dumni,zaskoczone): "Ale mędrzec okogi mówił, że to potrzebne!?"
    Król(konsternacja): "A skąd ten mędrzec ? Kto to w ogóle? Kto go mędrcem obwołał?"
    Wojo(dumni): "..yyy.. no.. "
    Król(konsternacja):"..eh"
    Wojo(konsternacja):"....."
    Król(zły):"...No dobra.., a ile was padło, żeby ten "skarb mędrca okomi" ze sobą wziąć?"
    Wojo(dumni,razem): "Tysiące! "
    Król(ja *****):"..."
    Ostatnio edytowane przez The_Hihi ; 12.02.2013 o 20:32

  2. #12
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez The_Hihi Zobacz posta
    Król(zły):"...No dobra.., a ile was padło, żeby ten "skarb mędrca okomi" ze sobą wziąć?"
    Wojo(dumni,razem): "Tysiące! "
    Król(ja *****):"..."
    Ja wyraźnie wyczytałem, że te tysiące padły, żeby przynieść dechy egzo, miecze damasceńskie, kusze, marmur, wędliny i doładowanie zboża, a nie wyłącznie doładowanie zboża. Wyraźnie mamy do czynienia z królem - polakiem, który widzi wyłącznie wady, i jeden szczegół potrafi sprawić, że najzajefajniejszy drop jest niczym, jeśli trafi się w nim dosypka zboża.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Ja wyraźnie wyczytałem, że te tysiące padły, żeby przynieść dechy egzo, miecze damasceńskie, kusze, marmur, wędliny i doładowanie zboża, a nie wyłącznie doładowanie zboża. Wyraźnie mamy do czynienia z królem - polakiem, który widzi wyłącznie wady, i jeden szczegół potrafi sprawić, że najzajefajniejszy drop jest niczym, jeśli trafi się w nim dosypka zboża.
    To miało pokazać, że te doładowania nie pasują do reszty.
    W mojej historyjce, wzięli w miarę cenne surowce i bronie. Zaczynało się dobrze, a na koniec w ostatnim slocie postanowili wziąć zboże (ostatni slot to mogą być monety, ale też i budowla, np biały zamek w okradać bogatych, czy forteca w mrocznych). To trochę wygląda tak jakby jaja sobie z króla robili
    Nie wiem co ma tu narodowość do rzeczy ?
    Po prostu taki nagroda, nie pasuje według mnie w kontekście całego dropu, a już w szczególności dla przygód z 42 lvl. I ma według poradników najwyższą szanse na wypadnięcie, co jest nieciekawe i może odrzucać graczy. Lepsze byłby przecież jakieś ozdoby, którymi można się chwalić na wyspie ;D. Np. 20 figurek kapłanów mrocznego bractwa wokół wieży wiedzmy.

  4. #14
    Osadnik Awatar lolaebola
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Tylko nie zawsze muszą być w nagrodzie fajne rzeczy!
    To jest ten dreszczyk emocji! :-) Będę zadowolona czy nie będę!
    Mi się podoba tak, jak jest. Jeżeli z każdej przygody przytargam granit to jaką on będzie miał wartość?

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    The_Hihi , nie rozumiesz jednej rzeczy .... a mianowicie losowosci w grze by sklonic cie do powtorzenia przygody ... powiedz mi jaki sen jesli z przygody beda mi same wieze i fortece nosic ?? mam 50 poziom i czarnych przez ten czas chyba z 200 zrobilem .... wiec wybacz ale 200 fortec to chyba jedna na druga bym stawial

    jesli nie lubisz doladowan zboza to sprzedaj wrzuc komus innemu .... ja z tego korzystam wiec nie rozumie twojego rozczarowania tym ...

    to przynajmniej sie wykorzystuje na codzien ,,, a co powiesz o rudzie tytanu i saletrze tez maja usunac ???
    ja mam tego po 50k w magazynie mimo ze proszkowiec i piec tytanu na okraglo chodzi

    wg twojego rozumowania powinno padac tylko to co jest ci potrzebne :P

    a co do Broni w Dropach to dopiero jest porazka tworcow gry ...... po co mi dziesiatki tysiecy kusz i armat ???
    tego sie nie traci wogole ... i w mojej opini to jest najbardziej bezuzyteczy drop

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez okogi Zobacz posta
    The_Hihi , nie rozumiesz jednej rzeczy .... a mianowicie losowosci w grze by sklonic cie do powtorzenia przygody ... powiedz mi jaki sen jesli z przygody beda mi same wieze i fortece nosic ?? mam 50 poziom i czarnych przez ten czas chyba z 200 zrobilem .... wiec wybacz ale 200 fortec to chyba jedna na druga bym stawial

    jesli nie lubisz doladowan zboza to sprzedaj wrzuc komus innemu .... ja z tego korzystam wiec nie rozumie twojego rozczarowania tym ...

    to przynajmniej sie wykorzystuje na codzien ,,, a co powiesz o rudzie tytanu i saletrze tez maja usunac ???
    ja mam tego po 50k w magazynie mimo ze proszkowiec i piec tytanu na okraglo chodzi

    wg twojego rozumowania powinno padac tylko to co jest ci potrzebne :P

    a co do Broni w Dropach to dopiero jest porazka tworcow gry ...... po co mi dziesiatki tysiecy kusz i armat ???
    tego sie nie traci wogole ... i w mojej opini to jest najbardziej bezuzyteczy drop
    Nic z tych rzeczy okogi.
    Nigdy nie chodziło o to, aby wypadały same mroczne itd. Mogą wypadać same ozdoby, same doładowania do żelaza, a tylko raz na 1000 forteca.
    Taka nagroda jak doładowanie do zboża i mięsa jest nieadekwatna do poziomu przygody i gracza, który ja robi.
    Z saletry i rudy tytanu można coś zrobić. Są tacy co produkują bronie dla puszkarzy, elitarnych, czy kuszników, do których sam się zaliczasz jak widzę. Są to surowce inaczej niedostępne. Jakby wykasowali to by Ci piec nie chodził, więc zastanów się co piszesz.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja doładowania do zboża kolekcjonuję i używam, gdy wyjeżdżam na dłużej i nie będę mogła odnawiać pól. Jest to praktyczne, ponieważ moja gospodarka nie traci na stabilności i gdy wracam, czeka na mnie pełen magazyn chleba. Tym bardziej, że silosy nie są dla mnie rozwiązaniem, bo nie kupuje klejnotów i mam ich stosunkowo niewielką ilość. Jak widzisz więc, ja jestem bardzo zadowolona. Natomiast te doładowania do mięsa zawsze mi oszczędzają trochę czasu w magazynie prowiantu. Niby niewiele, ale nie zawsze można liczyć na najlepsze.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To jest prawdziwe podejście do gry „usunąć całą broń z zagród”, może jeszcze usuńmy surowce egzotyczne, albo w ogóle usuńmy nagrody. Nie lepiej usuńmy możliwość robienia przygód, o to wam chodzi?? Co to za brednie???
    Zapominacie o jednej bardzo ważnej rzeczy, że dziki temu że w nagrodach są bronie można więcej przygód robić, nie trzeba zbierać 3 tygodnie na wykonanie jednej przygody, tylko można zrobić przykładowo 2 w tygodniu, co sprawia że gra nie jest taka nudna.
    Zamiast spowalniać rozwój gry to czy nie lepiej wprowadzić dodatkowe poziomy i przygody gdzie traci się też kuszników itd..

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Szabora Zobacz posta
    A ja doładowania do zboża kolekcjonuję i używam, gdy wyjeżdżam na dłużej i nie będę mogła odnawiać pól. Jest to praktyczne, ponieważ moja gospodarka nie traci na stabilności i gdy wracam, czeka na mnie pełen magazyn chleba. Tym bardziej, że silosy nie są dla mnie rozwiązaniem, bo nie kupuje klejnotów i mam ich stosunkowo niewielką ilość. Jak widzisz więc, ja jestem bardzo zadowolona. Natomiast te doładowania do mięsa zawsze mi oszczędzają trochę czasu w magazynie prowiantu. Niby niewiele, ale nie zawsze można liczyć na najlepsze.
    Nie gospodarka, tylko łańcuch produkcji chleba, bo wszystko inne pada (poza węglem i deskami) ;D

    Przyznaje, że nie pomyślałem o graczach, raz na jakiś czas wyjeżdżających na dłużej w miejsca bez dostępu do internetu. Nie każdy musi mieć internet w telefonie itd.
    Gratuluję jesteś jedną z nielicznych osób, które wypowiedziały się po prostu na temat i podały rozsądny argument.
    Co do mięsa, nie zgadzam się że jest to na tyle istone aby powinno zostać, bo czas produkcji woni jest pomijalne mały dla przeciętnego gracza (3lvl magazynu prowiantu, 700 woni produkuje w 12 min). Na czas wyjazdu wyprodukujesz sobie tyle, że starczy Ci pewnie do następnego.
    Ostatnio edytowane przez The_Hihi ; 15.02.2013 o 02:02

  10. #20
    grim_reaper
    Jedyne co powinno sie w dropach zmienic o ilosci broni jakie padaja , powinno byc max 10% obecnych wartosci , lub nawet tylko surowce do ich produkcji , ale to powinno nastapic juz na poczatku istnienia gry by nie karac nowych graczy brakiem owej broni w dropach . A co do miesa i zboza dropiacych jako nagrody to sie nawet przydaja .

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.