Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbys taki event

Głosujących
68. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak. super, tego mi trzeba

    58 85.29%
  • Jest fajny, ale trzeba by zmienić (napisz co)

    5 7.35%
  • Nie chcę nowych eventów, wystarcza mi tyle ile jest.

    3 4.41%
  • Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.

    2 2.94%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Event Walentynkowy

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia

    Event Walentynkowy

    Wiem, że niektórzy od razu zjadą ten pomysł bo to amerykańskie święto i gdzie polska Noc Kupały itp. Tym od razu mówię Noc Kupały widziałbym prędzej w grze na motywach Kajka i Kokosza, a w grze międzynarodowej w czasch globalnej wioski, taki event miałby spore szanse powodzenia, Szczególnie, iz w chwili obecnej takiego eventu nie ma w grze Ale po kolei:
    Event jak większość składałby się z kilku elementów:

    Dzienne misje
    Poza standardowymi misjami wydaj ileś surowców pojawiały by się misje typowo walentynkowe w stylu:
    - Rzuć premie 5 / 10 / 15 znajomych i każdemu rzuć 1 / 3 / 5 dowolnych premii
    - Dodaj przynajmniej 1 / 3 / 5 osób do swojej listy znajomych
    - Otrzymaj premie od 1 / 3 / 5 osób.
    - Wyślij pw do 5 / 10 / 15 osób
    itp.
    Nagrody: 10 serduszek
    misje specjalnie dobrane w ten spoósb, w końcu walentynki polegają na okazywaniu uczuć czyli komunikacji z drugim człowiekiem
    - Przeczytaj List od Teodra nagroda 10 serduszek + przygoda walentynkowa

    Przygoda walentynkowa
    Podczas wykonywania zadań dziennych - jedno z nich dawało by nam przygodę (nazwa robocza: "Niewiasta w potrzebie" "Porywacze").
    Okazuje się, iż grupa niecnych kidnaperów / piratów / indian porwała dla okupu panią serca Teodora. Trzeba jak najszybciej wyruszać z misją ratunkową, w między czasie okazuje się iż porwanych niewiast jest więcej, a Ty masz uratować wszystkie.
    Mapka, oczywiscie w kształcie serca podzielona jest na klika sektorów, w każdym oprócz kliku obozów bandytów (różnej trudności) jest kilka "więzień" w stylu jaskinie, ruiny, itp. które można 'zbadać' (czyli kliknąć tak jak w najnowszych miniprzygodach), dopiero po przejęciu całej strefy. W wybranych obozach, i więzieniach (nie wszystkich) są przetrzymywane damy dworu i szlachcianki (5 szt. za których uwolnienie mamy 100 expa i 3 serudszka za każdą).
    W ostatnim obozie u przywódcy przetrzymywana jest wybranka Teodora. Po jej odbiciu zgarniamy całą pulę.
    Exp około 5-8 kilo + 10 serduszek za przejście całej przygody

    Nowe elementy
    serduszka - jako surowiec zdobywany za zadnaia dzienne, i przygodę, oraz w handlu i za klejnoty of course
    w zamian za surowce możemy kupić sobie lubczyk, kanapkę z serem, pakiet medyczny - ceny do ustalenia
    oczywiście można je przerobić w magazynie prowiantu na monety (po evencie)
    no i najciekawsze:
    Budynek eventowy: koszt 1000 serduszek
    Lazaret - wytwarza pakiety medyczne z niczego - 1 tygodniowo

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    a'propos ....
    juz ktorys post widze z 'pakietem medycznym' ..... mialo cos takiego byc ale jeszcze nie widzialem ....
    gram na 02gim serwerze i moze tam nie uruchomili czy co ??
    nie wiem gdzie sie go wytwaza albo kupije nawet ... nie mowiac o zastosowaniu .... az mi glupio :P

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    @okogi
    'Pakiet medyczny' występuje w tej chwili jedynie w samouczku. Po pierwszej przegranej walce Twojego genka wyskakuje zadanie, w którym masz go wyleczyć tym pakietem (pakiet dawany przez grę). W nagrodę za zadanie otrzymujesz drugi taki pakiet. I na chwilę obecną to tyle. Nie mozna go kupić, ani na handlu, ani w kuferku, a i w zadaniu nie zawsze sie pojawia, o czym świadczą wiadomości na pomocy.
    Co do zastosowania jest to swego rodzaju premia na generała, przyspieszająca jego zdrowienie po przegranej bitwie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.