Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Bardzo częsty błąd Flasha. Pomocy

  1. #1
    Osadnik Awatar Divenire
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowy Świat

    Bardzo częsty błąd Flasha. Pomocy

    Witam, mam wielki problem, otóż wariuje mi Flash. Dziennie mam ten błąd, żeby nie skłamać to po kilkanaście razy a siedzę i tak nie wiele także praktycznie wychodzi że ten błąd co pół godzinki. "Wtyczka Adebe uległa awarii" Przeinstalowałem Flasha, próbowałem też zainstalować poprzednią wersję tego programu lecz na marne. Aktualnie mam ten problem na Firefoxie. Mój nowy komp w naprawie i teraz muszę się męczyć z takim dziadkiem więc inne przeglądarki typu IE, Chrome czy Opera odpadają bo na nich gra mi straszliwie muli. Może wie ktoś jak ten problem rozwiązać?
    ------------------------------------------------FORZA JUVE------------------------------------------

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Zobacz Nightly.

  3. #3
    Osadnik Awatar Divenire
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowy Świat
    ja używam teraz stabilnej wersji FF a Nightly, z tego co słyszałem bardzo się wiesza i nie jest stabilna.
    Ostatnio edytowane przez Divenire ; 07.02.2013 o 22:08
    ------------------------------------------------FORZA JUVE------------------------------------------

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    20.12.2012
    Posty
    356
    Serwer
    Złota Góra
    Od wersji Adobe Flash 11 - firma Adobe strasznie go skopała. Nie wiedzieć czemu od maja 2012 roku nie mogą dojść gdzie zrobili błędy i co jakiś czas są upgrady do coraz nowszej wersji.
    Najlepszą wersją była 10tka, ale ciężko już dorwać w sieci tą wersje

  5. #5
    Osadnik Awatar TITO_CFC
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    221
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam to samo niestety

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_BOGVER Zobacz posta

    Najlepszą wersją była 10tka, ale ciężko już dorwać w sieci tą wersje
    Mam to samo..i jutro napisze co i jak..akurat mam na dysku 10

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam rozwiązanie na wasze rozpaczania:P (żart :P ) zainstalujcie sobie chroma ;] ja się przesiadłem z FF przez ciągłe awarie nie tylko flasha ;] i teraz ZERO kłopotów ;]





  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też mi się często robi 'Flasz-krasz'. Zauważyłem, że jedynie tylko wtedy, gdy na innej karcie jest otwarta strona również 'flaszowa'. Inaczej nigdy. Przeglądarka Opera.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.