Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Transport wojsk pomiędzy przygodami przy kończeniu jednej z nich.

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Transport wojsk pomiędzy przygodami przy kończeniu jednej z nich.

    Trafiłem dziś na dziwną sytuację. Miałem wojsko na przygodzie i atakowałem już przywódce, przesłałem 2 generałów na drugą przygodę i faktycznie tam powędrowali. Po pokonaniu przywódcy wyskoczyło "Zadanie wykonane" ale nie klikałem bo chciałem wysłać ostatniego generała na następną przygodę z pominięciem powrotu na wyspę (tak jak 2 poprzednich). Generał powrócił do obozu, wybrałem z menu wyślij wojsko, zaznaczyłem gienka i ok, poczekałem na komunikat o "przeniesieniu generała do innej strefy", obóz był w rozbiórce, no i gdy obóz był prawie rozebrany (zostało 20-30%) zakończyłem przygodę. Niestety generał zamiast powędrować na drugą przygodę powrócił na wyspę.

    Zgłaszam się z prośbą o poprawienie tego, bo skoro mam jasny komunikat że generał wybiera się do innej strefy to niech się tam wybiera a nie wraca na wyspę.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    , obóz był w rozbiórce, no i gdy obóz był prawie rozebrany (zostało 20-30%) zakończyłem przygodę. Niestety generał zamiast powędrować na drugą przygodę powrócił na wyspę.
    Prawie robi dużą różnicę.
    Generał był jeszcze na wyspie przygody, wiec wrócił do domu.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kranderga Zobacz posta
    Prawie robi dużą różnicę.
    Generał był jeszcze na wyspie przygody, wiec wrócił do domu.
    Ale dostał rozkaz pójścia na inną przygodę, a nie do domu. Jako że generał zaczął się zwijać, wątkotwórca przyjął ze idzie na przygodę i zakończył swoją przygodę. W/g mnie należy poprawić.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    nie szkodzi. trzeba było zaczekać aż wyruszy. niestety podczas pakowania się dostał rozkaz zmieniający - wróć do domu, więc wrócił do domu.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Jerry1981 Zobacz posta
    nie szkodzi. trzeba było zaczekać aż wyruszy. niestety podczas pakowania się dostał rozkaz zmieniający - wróć do domu, więc wrócił do domu.
    Przeczytaj jeszcze raz pierwszy posty, nic tam nie pisze o zmianie rozkazu. A przecież nie musimy się domyślać, iż z chwila zakończenia przygody wojsko wraca automatycznie do domu, jeśli wcześniej dostało rozkaz wyruszenia na inną przygodę.
    Ostatnio edytowane przez Jurek12345 ; 07.02.2013 o 22:55

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jerry1981: nie da się zmienić rozkazu podczas transportu, jak już klikniesz wyślij a się pomylisz to tego nie zmienisz. Jedyna sytuacja gdy zmienia się rozkaz to odwrót podczas ataku, ale to nie jest przenoszenie garnizonu.

    Faktycznie musi to być błąd skoro system zwrócił informację o zmianie strefy. Na chwilę obecną po prostu lepiej poczekać aż całkowicie zniknie z mapy przygody i dopiero wtedy zakończyć przygodę.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.