Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Pomoc dla początkujących.

  1. #1
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Pomoc dla początkujących.

    Na naszym serwerze są gracze chcący pomagać innym w rozwoju wyspy. Ostatnio, jeden znany lichwiarz rozdawał za darmo różne surowce. Jest to inicjatywa jak najbardziej chwalebna, korzystna dla całego serwera. Jeśli będą kolejne eventy, typu "Koniec Świata", to ważne jest, abyśmy mieli jak najwięcej graczy z wysokimi levelami. Myślę, że trzeba opracować jakiś system pomocy, żeby trafiała ona do graczy, którzy jej naprawdę potrzebują, bo jeśli rozdajemy surowce "jak leci", to i gracz z 50 lev. może się po nie zgłosić. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł? Ja na początek mogę dać po 5k węgla graczom z max. 32 lev. Proponuję, żeby chętni wysyłali mi zaproszenia do znajomych, co pozwoli mi sprawdzić na jakim poziomie rozwoju się znajdują. Po 24h będę wysyłał darowizny, przeznaczam na to 100k węgla, więc starczy dla 20 osób.

  2. #2
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No, to mam już pierwsze wrażenia. Dostałem na razie kilkanaście zaproszeń, z czego tylko dwa były od graczy z lev. max. 32 mimo, że jasno to zaznaczałem na forum i na czacie. Oczywiście znaleźli się już tacy, którzy mnie wyśmiali, że nie mam znajomych i kupuję ich za węgiel. Na razie nie nazwali mnie oszustem, ale myślę, że wszystko przede mną.

  3. #3
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    Oczywiście znaleźli się już tacy, którzy mnie wyśmiali, że nie mam znajomych i kupuję ich za węgiel.
    Ciekawy pogląd, rozbawiło mnie
    No fuck was given that day.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To się ceni Powodzenia w pomaganiu.

  5. #5
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dzisiaj dalszy ciąg akcji. Każdy gracz z max. 32 lev., który wyśle mi zaproszenie, otrzyma 5k mieczy z brązu.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    LANNISTER pozwolę sobie na wypowiedź w Twoim w słusznej sprawie założonym wątku.

    Osobiście uważam że rozdawanie surowców po mimo hien które wystawiaja ofki za jedna rybkę mimo że maja pełne magazyny jest dla dobra ogółu i dla rozwoju oraz umocnienia Słonecznego Grodu. Wiem zdania mogą sie różnić

    Do rzeczy
    Teraz mamy zakładkę handlu, znaczy, nie zupełnie sprawną technicznie ale jest nadzieja jak zawsze że BB coś z tym zrobi
    G-7 pozostanie na pogaduchy i strojenie głupich min, moja propozycja jes taka że by na G-7 oprócz wspomnianych pogaduch zrobić oferty zbędne rzeczy z magazynu za darmo.Na zasadzie max dla lvl 40 wszystko za free, po moich akcjach rozdawania surowców pare osób jest przychylnych jak np LANNISTER i inni za co jestem Wam niezmiernie wdzięczny że przyłączyliście sie do akcji i zrozumieliście o co chodzi.
    Proszę o dalsze wypowiedzi

    pozdrawiam
    Mr_SOLAR

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak na razie rozdaję swe zasoby w gildii i wśród potrzebujących znajomych ale również pomagałam już zupełnie obcym graczom - z jednymi gram już od wielu miesięcy, inni okazali się sępami, którzy rozpieszczeni zaczęli wołać np. o monety (nawet nie prosić, a bardziej żądać).

    Niemniej jednak w pełni popieram inicjatywę i chętnie do niej dołączę po stronie darczyńców ;-)

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez LANNISTER Zobacz posta
    Proponuję, żeby chętni wysyłali mi zaproszenia do znajomych, co pozwoli mi sprawdzić na jakim poziomie rozwoju się znajdują. Po 24h będę wysyłał darowizny, .
    Nawet nie trzeba czekać 24h, wystarczy, że przyjmiemy taką osobę do znajomych, a po weryfikacji levelu dana osoba zamieści ofertę na handlu, którą przyjmiemy ;-)

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pamiętajcie ze kij zawsze ma dwa końce. Pomaganie ludziom z niskimi levelami jest jak najbardziej dobre słuszne. Ale pamiętajcie ze ważną sprawa jest to żeby mieć dobrze działająca gospodarkę i takie rozdawanie nie sprzyja temu. Ale kończąc temat. ja nie raz rozdawałem surowce takie jak węgiel piwo miecze brąz czy coś w tym stylu. Poza tym patrzcie jak to wszystko i tak będzie działało na szkodę.
    1. jest gracz co to już ma powiedzmy 30 level. i sprzedaje swoje miecze brąz za coś co mu brakuje. Chce zdobyć upragniony brakujący surowiec a tutaj lipa na serwerze rozdano 100k mieczy z brązu i nikt nie kupi od niego za to coś jako ze maja już za free. jednym będzie lepiej następni będą w plecy. wiec czy to pozwoli na poprawę leveli postaci?
    Levele podnosi się poprzez robienie przygód. najlepszym rozwiązaniem będzie w ta stronę wspomagać graczy wydaje mi się. prezentować ludziom przygody
    Osobiście nie mam nic przeciwko rozdawaniu. ale nie czuje zeby takie rozdanie 200k czy 300k węgla pomogło graczom mieć większe levele. Osobiscie uważam ze może to w konsekwencji nie przynieść sumarycznie za wiele pożytku. ale może się mylę

    pozdrawiam
    Przybi84

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez przybi84 Zobacz posta
    Pamiętajcie ze kij zawsze ma dwa końce. Pomaganie ludziom z niskimi levelami jest jak najbardziej dobre słuszne. Ale pamiętajcie ze ważną sprawa jest to żeby mieć dobrze działająca gospodarkę i takie rozdawanie nie sprzyja temu. Ale kończąc temat. ja nie raz rozdawałem surowce takie jak węgiel piwo miecze brąz czy coś w tym stylu. Poza tym patrzcie jak to wszystko i tak będzie działało na szkodę.
    1. jest gracz co to już ma powiedzmy 30 level. i sprzedaje swoje miecze brąz za coś co mu brakuje. Chce zdobyć upragniony brakujący surowiec a tutaj lipa na serwerze rozdano 100k mieczy z brązu i nikt nie kupi od niego za to coś jako ze maja już za free. jednym będzie lepiej następni będą w plecy. wiec czy to pozwoli na poprawę leveli postaci?
    Levele podnosi się poprzez robienie przygód. najlepszym rozwiązaniem będzie w ta stronę wspomagać graczy wydaje mi się. prezentować ludziom przygody
    Osobiście nie mam nic przeciwko rozdawaniu. ale nie czuje zeby takie rozdanie 200k czy 300k węgla pomogło graczom mieć większe levele. Osobiscie uważam ze może to w konsekwencji nie przynieść sumarycznie za wiele pożytku. ale może się mylę

    pozdrawiam
    Przybi84
    Dzięki Przybi84 za wypowiedź
    Odnośnie że Ktos będzie chciał sprzedać a nie może bo rozdajemy ale rozdajemy do jakiegoś lvl wyzszy lvl kupi
    Idąc za tym że by nie wspomagać w rozwoju to równie dobrze nie powinniśmy rozdawać w gildii, a niech sobie radzą sami

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.