Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Niekoniecznie głupie skojarzenie

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @DonKokot
    event walentynki ? a wiesz co to noc kupały ? No chyba że o wielka komercjo zbierasz żniwa szybciej niż mi się zdawało ...

    @RheHihi @ksiaze
    Jedyne co mnie to trzyma to społeczeństwo... a nie gra :P

    @zakre--- coś tam nie zgodne z pisownią ( tak to drwina )
    benzynę piłeś ? Jaki regulamin ?
    Nie pamiętam w co grałem żeby tak gnębić graczy - fakt niektórych należy uspokoić albo przytemperować. nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem ostrzeżenie na czacie a nowych graczy przybywa .
    Ostatnio edytowane przez MOD_BOGVER ; 06.02.2013 o 20:41 Powód: Usunięcie treści niezgodnych z regulaminem

  2. #12
    Banned
    Dołączył
    20.12.2012
    Posty
    356
    Serwer
    Złota Góra
    Dagovsky - jako gracz nie zauważasz po prostu ogromu czasami prac wykonywanych na czatach.
    Bo user tego nie widzi. Inne są sytuacje, gdy nie ma moderatora na czacie - ale to wolontariat więc mod poświęca tyle czasu, ile może.
    Ale wtedy jak widzisz że ktoś rozrabia - zrób screen sytuacji i wyślij do supportu. Oni tym też się zajmują.

  3. #13
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kochani moderatorzy ,dbający o czystość ,ład i porządek na forum.
    Chwała Wam Dobrzy Moderatorzy za trud włożony w edytowanie ,lub usuwanie niewygodnych dla Was postów.
    Dzięki Wam jest tu pięknie ,milo i przyjemnie a nasze forum można stawiać za wzór innym forom.
    Pamiętajcie jednak.
    Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    powiem krótko ;] Aż dziw , że ten temat jeszcze istnieje ;] I podczepiam się do słów autora w 100% ile razy pisałem o tej grze ale nie tylko o niej ale i o tych co ją tworzą i firmie która ma taką a nie inną politykę :P ale to inne dzieje ;] A i nie zmieniłem swojego podejścia do tego.
    Ostatnio edytowane przez MOD_BOGVER ; 08.02.2013 o 14:47 Powód: usunięcie treści nieregulaminowej





Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.