Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ciągłe problemy w grze

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat

    Ciągłe problemy w grze

    Pisanie do suportu nic nie daje bo odpowiedź ciągle jest taka sama albo podobna:
    "Ze względu na dużą ilość zgłoszeń jakie wpłynęły do nas w ostatnim czasie, może oznaczać to dłuższe oczekiwanie na odpowiedź z naszej strony."
    To może wy gracze wiecie do kogo i gdzie trzeba zgłaszać problemy a jest ich nie mało.
    Już kilka razy złapałem swoich geologów czy odkrywców nawet i generałów że nie podróżują określony czas.
    Odkrywca na długich poszukiwaniach ma przebyć drogę w 24h a nie zawsze tak jest. Zdarzyło się już kilka razy że ten czas to ok 26h.
    Człowiek sobie ustawi że mają wrócić o dan porze i co wszystko szlag trafia.


    Do tego dochodzą problemy z przygodami: w dniu dzisijeszym nie można zrobić matczynej miłość
    komunikat przy próbie przyjęcia zaproszenie pojawia się o serwerze uszkodzony, i gdzie tutaj radość z grania.
    Nic tylko człowiek co chwilę się unosi przy logowaniu przy próbie grania o lagach nie wspomnę.

    Dlatego moje pytanie jak można sprawnie skontaktować się z kimś kto może to w jakiś sposób usprawnić.
    Swoje problemy zgłosiłem do suportu 30.01.2013 i do dzisia nie ma odpowiedzi nie ma nawet info kiedy raczą odpowiedzieć to jest żałosne.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zauważyłem że na poszczególnych przeglądarkach występują zupełnie inne błędy.

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    20.12.2012
    Posty
    356
    Serwer
    Złota Góra
    Tak, bo kiedyś większość przeglądarek było pisane tak samo a i nie było zbytnio rozszerzeń do nich (popularna dodatkowo występowała java)
    Język tworzenia był powiedzmy mniej skomplikowany.

    Teraz języków tworzeń i odnośników potrafi być masa, przeglądarki czasami różnie też to odczytują.
    A niektóre firmy, co dostarczają rozszerzeń do przeglądarek też potrafią niektóre kwestie partaczyć. Więc już nie można mówić o uniwersalnej przeglądarce według mojego odczucia

    Jak ktoś posiedzi w tworzeniu stron, zobaczy że na IE inaczej będzie wyświetlać niżeli na operze czy safari, a już całkiem inaczej na Chrome i Firefox-ie

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Ale mnie nie interesuje temat tworzenia gry jak ktoś coś skopał to chyba można wyciągać jakieś konsekwecje

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    20.12.2012
    Posty
    356
    Serwer
    Złota Góra
    Mi pomogła zmiana przeglądarki z opery na chrome. Nie mam żadnych błędów czy lagów.
    Jedynym problemem było pisanie polskich znaków - dzięki forum dowiedziałem się że firma Adobe, która dostarcza FLASHa skopała go totalnie od wersji 11.xx.xx
    i od maja 2012 roku próbują na siłę naprawić - o tym nie mówisz, a bez flasha ta gra nie pójdzie

    Więc zdarza się tak, że sporo błędów wynika z oprogramowania dostarczanego, a nie gry.

    A co do błędów gry, bardzo duża część będzie naprawiona z łatkami 14tego lutego br.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.