Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Czarni Rycerze (weteran 250)

  1. #21
    mktiger
    tak tak z palikami to wiem,
    w tabelce jest podany łączny czas - czyli jak sie domyślam bitwa + zniszczenie budynku (i to chyba nie jest w sekundach tylko w jakis innych jednostkach, wczoraj stukalem mroczna to na pewno nie trwalo to 4min ??? ale to nieważne )
    z tego co juz zauwazylem tabelke z czasem pokazuje tylko przy 100% zwyciestwie - ale przy blokowanym obozie interesuje nas minimalna ilość rund
    dla ostatniego bloku znalazłem sobie inny skład 10. (obóz): (50WŁ + 100EŻ) [53EŻ 146K] - minimalna ilość rund 8 średnio 10, podany w tym poradniku skład to minimalna ilość 7 rund średnio 8 (Zwycięstwa: 99.91% )
    Ostatnio edytowane przez mktiger ; 09.04.2013 o 11:11

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak tak z palikami to wiem,
    w tabelce jest podany łączny czas - czyli jak sie domyślam bitwa + zniszczenie budynku (i to chyba nie jest w sekundach tylko w jakis innych jednostkach, wczoraj stukalem mroczna to na pewno nie trwalo to 4min ??? ale to nieważne )
    Zauważ, że w tabeli masz czas normal (zwykły genek) i fast (wetek, szlom, ponury, żniwiarz). W tym przypadku interesują Cie czas (fast), czyli dla mojego składu dla 41 lvl jest to 70-90 sekund, co odpowiada 7-9 rundom walki.

    z tego co juz zauwazylem tabelke z czasem pokazuje tylko przy 100% zwyciestwie - ale przy blokowanym obozie interesuje nas minimalna ilość rund
    Tak podaje tylko przy zwycięstwie

    dla ostatniego bloku znalazłem sobie inny skład 10. (obóz): (50WŁ + 100EŻ) [53EŻ 146K] - minimalna ilość rund 8 średnio 10, podany w tym poradniku skład to minimalna ilość 7 rund średnio 8 (Zwycięstwa: 99.91% )
    czsem wystarczy poczytać trochę co wcześniej ludzi pisali, podobnie jak to pisałem tu (zresztą kilka postów powyżej) ilość rund to nie wszystko. Należy jeszcze sprawdzić, czy walka będzie wygrana, czy przegrana.

    Moje boki min. 7 rund + wygrana (40 sek) + paliki = 272,4 sekundy



    Twój skład min. 8 rund + przegrana (0 sek) + paliki = 252,4 sekundy. Potrzeba 265,3 sek, czyli u Ciebie jest o 12,9 sekundy za mało w 48 na 2200 przypadków.
    Ostatnio edytowane przez SrolusIII ; 09.04.2013 o 13:39

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zmiana bloku na 54 EŻ 144K i 2 Ł daje min 7 rund, średnio 8,43 , max 13 i pewność wygranej.
    Zawsze to trochę pewniej.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Twój skład daje taką samą pewność jak i mój, w obu przypadkach jest min 7 rund, a tylko ten parametr jest istotny, gdyż tylko wartość minimum mówi nam, czy blok jest pewny na 100%, czy też nie.

    Mój skład:


    Twój skład:

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez SrolusIII Zobacz posta
    - dodano blok na drugiej fortecy dla 41+ (jeszcze raz dzieki Judosław)
    - poprawiono ilość koni w 41+ (dzięki Czoso)
    - dodano mapki bloków dla G5 (szybki drop)
    niestety blko na ostatnia fortece zawsze pada stratyu w elicie wiec raczej sie nie opalaca go robic,pozdrawiam na 3 x zawsze blok pada

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MARIUSZ9920 Zobacz posta
    niestety blko na ostatnia fortece zawsze pada stratyu w elicie wiec raczej sie nie opalaca go robic,pozdrawiam na 3 x zawsze blok pada
    Robisz Szybkim Dropem, czy normalnie? Skończę bajkową przygodę, to sprawdzę.

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jakby nie liczyć i tak byk bardziej opłacalny , od roku odkąd robię tylko byka nie rozumiem fascynacji i popularności tej przygody...
    chyba że chodzi o fortece czy 8 slot? 8 slot podobno jest ale mało osób go widziało
    Gorszy drop, podobne straty, dłużej się robi, nawet odbierający dropa musi poświęcić 2konnych i przejść pół mapy
    Byk chyba 540r 375ł 25och i po sprawie szybko sprawnie i przyjemnie
    cena ta sama a korzyści o wiele większe z byczka
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 09.09.2013 o 09:58

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To nie fascynacja, Czarnych przynoszą poszukiwacze, a Byka nie. Dodatkowo exp jest spory nawet w wariancie Szybki Drop

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kwestia zamiany czarnych na byka to kwestia chęci plus ew strata 10map bo za 290 idzie puścić czarnych
    Ale ja nie wnikam zawsze byłem odmieńcem i dobrze mi z tym
    Na szczęście nie jestem sam i 50 u nas wiedzą co tygryski lubią najbardziej
    pozdrawiam amatorów "walenia" czarnych rycerzy ja wole walkę z ryczącym bykiem

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    chyba że chodzi o fortece czy 8 slot? 8 slot podobno jest ale mało osób go widziało
    to chyba kolega mało w życiu widział, 8 slot istnieje i ma się całkiem dobrze, poniżej mój drop z czarnych sprzed kilku dni


Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.