Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Geolog

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Geolog

    Dlaczego geolodzy nie zawsze znajduje marmur? Mam z tym problem wysyłam 4 geologów a znajduje mi 1 czasem 2 złoża??

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Bo jest w grze ustawiona maksymalna ilość złóż na segment mapy i więcej nie znajdą. Maksymalna ilość aktualnie czynnych powinna być zawsze taka sama (chyba że zdobędziesz nowy kawałek gruntu ze złozami marmuru)

  3. #3
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jednocześnie może być odkrytych 10 złóż marmuru na całej mapie. Nie więcej. Chociaż widać zawalone kopalnie marmuru, jeśli masz odkrytych 10, to więcej nie znajdzie

  4. #4
    Osadnik Awatar ahoj_zeglarze
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie robcie z czlowieka ktory gra od kwietnia jakiegos "nieporadnego", jest blad jakis dziwny z geologami - tez mam czesto i gesto tak ze mam zawalone kopalnie i mimo wyslania ich zaden nie znajduje danego surowca,np wegla....

    Z marmurem to jest nagminne...

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja mam tak czasami nie tylko z marmurem ale również z miedzią-po przelogowaniu złoża się cudownie odnajdują

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    z miedzią nie miałem problemów (zresztą miedzi jest tylko 6 szt) z kamieniem i marmurem tak b.często.
    Zastanawiałem się też, czy przypadkiem nie ma to związku z ilością (i lvl-m ) warsztatów produkcyjnych, ale na zastanawianiu się skończyło.
    Ostatnio edytowane przez Scolopendra ; 28.01.2013 o 10:17 Powód: uzupełnienie

  7. #7
    Osadnik Awatar mack0wski
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    bug gry i tyle. nic nie zrobisz.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.