Zobacz wyniki ankiety: Czy chcę mieć opcje przełączenia na tylko dostępnych graczy?

Głosujących
118. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 'Dostępni' - dla wszystkich graczy

    76 64.41%
  • 'Dostępni' - dla graczy z Gildy

    16 13.56%
  • 'Dostepni' - dla Znajomych

    10 8.47%
  • Nie potrzebuje takiej opcji

    16 13.56%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: przycisk "online"

  1. #1
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia

    przycisk "online"

    Często z rana przed wyjściem do pracy/szkoły/lub gdzie kolwiek nie możemy nikogo znaleźć do wymiany koszy/zrobienia zadania dziennego, a szukanie kogos w 95osobowej gildii trochę zajmuje, nie licząc znajomych. proste rozwiązanie:
    Pod ikonkami
    -Wszystkie
    -Znajomi
    -Gildia
    powinna być ikonka:
    -Online.
    ułatwiło by to poranne czynności i umiliło grę, niewielkim trudem":P

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przecież jest coś takiego. Zielona kropka na avatarze.

  3. #3
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak, jak masz ponad 200 osób we wszystkich, 95 w gildii, to szukaj strona po stronie kto ma kropkę, a tak widać wszystkich w jednej grupie")

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czyli chodzi ci o segregację. Mi ten pomysł się nie podoba, bo co chwilę osoby z którymi jestem umówiony na regularne bufowanie będą zmieniały kolejność na liście. Co mi komplikuje sprawę, gdyż mam w pamięci na której są pozycji. Twój pomysł narobi więcej bigosu niż pożytku, a propos, po co tak zaludniona gildia skoro prawie nikogo nie ma online.

  5. #5
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    koło 4 nad ranem rzadko kto bywa"(

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Komu chce się wstawać o 4 rano a tym bardziej siadać przed gre. o,O
    Fanatyzm Setlerowski ;d

  7. #7
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Brawo anael6669, wreszcie jakiś konstruktywny post :P
    Co do pomysłu - jak dla mnie mogłoby być przydatne. Nawet nie musi być 4 rano, wystarczy że jest koło północy i już trzeba klikać po stronach żeby znaleźć kogoś online. Osoby na liście i tak stale zmieniają pozycję bo przecież nie stoją w miejscu z levelami, poza tym mogą dojść nowi znajomi, nowe osoby do gildii i znów inna kolejność, tak że ten argument "przeciw" jest lekko chybiony. A dodanie kolejnego przycisku do sortowania nikomu bigosu nie narobi skoro mamy już sortowanie po Gildii, Znajomych i Wszystkich. Niech sobie każdy używa tego sortowania, które mu najbardziej odpowiada.

  8. #8
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Mi ten pomysł się nie podoba, bo co chwilę osoby z którymi jestem umówiony na regularne bufowanie będą zmieniały kolejność na liście. Co mi komplikuje sprawę, gdyż mam w pamięci na której są pozycji. Twój pomysł narobi więcej bigosu niż pożytku, a propos, po co tak zaludniona gildia skoro prawie nikogo nie ma online.
    a co jeśli osoba z która jesteś umówiony nie może się zalogować, lub po prostu zaspała, będziesz czekać do ostatniej minuty i spuźnisz się do pracy/szkoły, a tak jedno kliknięcie i jest cała lista osób, które są online

    Popatrzcie na wyniki głosowania, dużo osób za"=))
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.06.2017 o 12:22 Powód: połączenie postów

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.12.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra

    Dostępni znajomi

    Chciałabym mieć możliwość przełączenia graczy na 'Dostępni' - każde pojawienie się nowego gracza czy to w Gildzie czy w Znajomych powoduje powrót do początku listy. Irytuje mnie szukanie kogoś z niższego poziomu, albo na pojawienia się kogoś na kogo czekamy bo przecież czasem nas po prostu internet wywala a tu.... buch.... i klikanie od początku do np.32 poziomu...
    Co Wy na to?

  10. #10
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a to juz było 1565398 razy proponowane w kilku wersjach

    Co nie zmienia faktu, że przydałoby sie

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.