Zobacz wyniki ankiety: odnosnie propozycji

Głosujących
37. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • jestem za

    34 91.89%
  • jestem przeciw

    2 5.41%
  • obojetne...

    1 2.70%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: nagroda - ''up for free''

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat

    nagroda - ''up for free''

    czesc
    chcialbym wyjsc z propozycja:
    mianowicie by zwiekszyc zainteresowanie niektorymi przygodami moznaby wprowadzic nowa nagrode

    ''up for free'' - pozwalaloby na podniesienie 1 poziomu dowolnego budynku za darmo ...

    nagroda pojawialaby sie w ostatnim slocie nagrod z szansa 5% (podobnie jak np. mroczna forteca)

    przygoda do ktorej proponuje dodac to przykladowo 'Proch'... przygoda tylko za mapki wiec trzebaby najpierw na nia nazbierac i dosc duze straty ...

    PS nie proponuje 'dzieci sawanny' bo tego na rynku jest za duzo wiec frajda zadna ... a swoja droga przygoda nieudana wogole ... a ponoc latwa bo zielona

    pozdr

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To ja bym proponował dodać to do "Zakazane eksperymenty" i "Dzieci Sawanny", może jest tego sporo, ale obecnie mało osób robi i cena jest niska to przynajmniej by się coś zmieniło.

    Proponowałbym zmianę trochę tego "up for free" aby było w różnych kategoriach (zależnie od poziomu trudności przygody) i pozwalało na up budynku z danej kategorii, np: podstawowe (Dzieci Sawanny), zaawansowane (Zakazane Eksperymenty), mistrzowskie (???).

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    wlasciwie kategorie bylyby fajne ... dzieki za rozwiniecie

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Można również pomyśleć o innej opcji: czas upa skracany o połowę, oczywiście przy tych niższych raczej nieopłacalne, ale na 1dzień czy 7dni skrócenie o połowę to już coś.

    W niektórych przygodach występuje również 8 slot z prawdopodobieństwem chyba 0,1% i w takim slocie można by dać taki up który działałby tylko na koszary/magazyn prowiantu.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #5
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jestem jak najbardziej za"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.