Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: założenie kąta na serwerze ZŁOTA GÓRA

  1. #1
    gac604

    założenie kąta na serwerze ZŁOTA GÓRA

    Witam chciałem założyc dla córek dwa nowe konta na tym serwerze, żebym mógł dodać je do swoich znajomych. Lecz przy próbie wyboru serwera nie da się wybrać tegoż to serwera. Czy istnieje jakaś możliwość dostania się na ten serwer?
    Ostatnio edytowane przez gac604 ; 19.01.2013 o 23:09

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    gac604 wyślij im zaproszenia ze strony głównej lub z poziomu gry na maila - podczas rejestracji będą od razu przypisane do tego samego serwera.
    jesli mieszkacie razem nie zapomnijcie zgłosićtego do supportu, żebu uniknąć posądzenia o multi

  3. #3
    gac604
    na maila już próbowałem, trzeba wpisać nazwę twojego znajomego czyli konto musi być założone wcześniej. Pozostaje zrezygnować z aktualnego konta i zrobić trzy nowe na jednym serwerze, ale nie widzę w tym sensu.
    Ostatnio edytowane przez gac604 ; 19.01.2013 o 23:09

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Kolonia
    Nie musi być założonego konta. Wpisz imię córek, cokolwiek z rejestracją nie powinno być problemu i tak jak wspomniał wyżej Jerry1981 - nie zapomnij zgłosić wspólnego IP.

    Pozdrawiam
    MOD_Nyu

  5. #5
    gac604
    już tak zrobiłem i czekam, jak się zarejestruję to dam znać

  6. #6
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Prośba do autora albo do moda. Zmień te kąto w tytule na konto.

  7. #7
    gac604
    jak do tej pory czekam żadne zaproszenie jeszcze nie dotarło

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.