Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Reklamy a rzeczywistość

  1. #21
    Osadnik Awatar ahoj_zeglarze
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowy Świat
    pewnie wyglada tak ze sobie BB wybralo jakas agencje cos tam przekazalo a agencje sobie cos tam porobily (miejsca maja wykupione na serwerach) i tyle.

  2. #22
    Osadnik Awatar nerwusek
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja ostatnio smialam sie z tej reklamy tso:
    http://scr.hu/0o7w/i9qwh
    zbitek memow, nie rozumiem pokreslen "strateg kozi rog"
    my tu co najwyzej mozemy sami siebie zapedzic w kozi rog z wiecznie powtarzajacymi sie bledami ;]

    Jesli nie pasuje ci Łucznikczka, Kowal czy Szermierz, masz opcje bycia strategiem, bedziesz dumal godzinami, gdzie zginely ci surowce, jakim cudem mam obszar zablokowany, dlaczego ciagle mnie wywala.... oraz wielee wiele innych ;D
    Ostatnio edytowane przez nerwusek ; 24.01.2013 o 04:29 Powód: o tak

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak myślicie czy ta rąsia w koszulinie różowawej to koszula jest na guziki czy na spinki w mankietach ?

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O ile się orientuję to wszystkie te reklamy mogą zawierać linki referencyjne. Ludzie rejestruja się na stronce dostają swoj link i przez klikanie i rejestracje przez ich konto zarabiają na kliknięciach. A banery robią sobie sami. przykładem takiego czegoś jest np telewizyjna reklama world of tanks. Strona gry jest inna a w reklamie jest podawana inna przekierowująca (nie podaje adresów ze względu na to że nie wiem czy nie bedzie to reklamą w tym wypadku). Nowa plaga i sztuczne generowanie ilosci odwiedzin na stronach w celach zarobkowych.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    tyle ze tu za polecenie dostaje sie słownie nic. co innego za zaproszenie na maila - i to tylko wtedy jak osoba zaproszona kupi klejnoty przez sms lub przelew

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a co sie wtedy dostaje jak ta zaproszona cos kupi ?

  7. #27
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak osoba zwerbowana kupuje klejnoty to ty dostajesz tez klejnoty tylko nie taka samą wartość a jakiś mały procent

Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.