Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Problemy techniczne do rozwiązania

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wow, to jaki Ty masz komputer, system i wersję flash'a ?
    Ostatnio edytowane przez PieronJeden ; 20.01.2013 o 22:03

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez PieronJeden Zobacz posta
    wow, to jaki Ty masz komputer, system i wersję flash'a ?
    O kogo Ci chodzi?

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    pytanie było do zwolk'a ;-)

    U mnie zajmuje 70-90% rdzenia. Ty, albo Twój program musiał chyba podzielić przez liczbę rdzeni, bo nie słyszałem jeszcze o wielowątkowym flashu Nawiasem mówiąc jeszcze niedawno było 100% więc coś się poprawiło ostatnio.
    Ostatnio edytowane przez PieronJeden ; 21.01.2013 o 23:07

  4. #14
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez PieronJeden Zobacz posta
    pytanie było do zwolk'a ;-)

    U mnie zajmuje 70-90% rdzenia. Ty, albo Twój program musiał chyba podzielić przez liczbę rdzeni, bo nie słyszałem jeszcze o wielowątkowym flashu Nawiasem mówiąc jeszcze niedawno było 100% więc coś się poprawiło ostatnio.
    i5, 6GB RAMu, Win7 64bit, Flash ver. 11.5.502.135
    Widocznie mam zdolnego kompa bo od dłuższego czasu nie mam praktycznie żadnych problemów z grą (odpukać ), wszelkie bloki wchodzą bez problemu niezależnie od pory dnia, czasami dodawanie oferty na handlu trwa ciut dłużej, ale też bez jakichś większych komplikacji. A obciążenia o jakich piszesz mam na lapku z Core2Duo 2.26GHz, 4GB RAMu, Vista.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jeszcze mam odniesienie do problemu "ogólny błąd".

    Powodem ogólnego błędu (opis na stronie 1.) jest także słaba prędkość.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Chciałbym komuś jeszcze podziękować za odblokowanie tematu.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Odnośnie do ostatniego posta, niezwiązanego z tematem:

    Naprawdę to moderator forum zablokował mój temat. Ale proces unlock-u był dziwny - nie wiem, kto i kiedy odblokował mój temat. I temu komuś muszę się oddźwięczyć. Kto się przyznał??

  8. #18
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    któryś mod w którymś poście (za dużo na jedną noc po 3 dniach nie obecności na forum) napisał właśnie, że największym problemem z fleshem jest on sam a dokładnie kilka wersji 11,5,,,,, są strasznie niedopracowane, ja mam włączone jednocześnie TSO (w tym forum, poradniki, kilka naraz), 4 fejsowe gry i kilka zakładek z pocztą i stronami które przeglądam w wolnej chwili, w poprzedniej wersji, jaka miałem, nie musiałem średnio co 45-1h wyłączać i włączać przeglądarki, teraz tak, bo wtyczka często ulega uszkodzeniu, lub po prostu przestaje działać, prosił bym jak znasz możliwość wgrania starszej wersji wyślij mi na PW, bo to męczące, a ja nie bardzo chcę po swojemu z przestazałą vistą kombinować

    a druga sprawa, nie związana tylko z wczytaniem, ale istotnymi błędami gry, które tez zniewalają flesha:
    -migające postacie avatarów (to często przerywa pisanie)
    -brak możliwości zminimalizowania okna czatu do mniejszego (z dużego i średniego do tego jaki mamy zaraz po zalogowaniu- trzeba robić reloga i wkoło te same problemy z logowanie mmogą wystąpić)
    -migający szept (jeśli mi miga szept a nie mam żadnej wiadomości, to puknę do kogoś, kogo niema online, ale potem ta osoba jak włącza tso, to jej miga, sprawdzane)

    ok, punkt karny dostałem za to, że nie edytowałem, sorx moja wina, ale często jest tak, że siedzę sam w nocy (zmieniłem na gildię tylko 35osób- w wielkiej zadań gildyjnych nie było), to i tak miga, a wtedy kursor znika nie tylko z pola czatu, ale także i z handlu i PW co jest meczące bardzo zwłaszcza w PW, bo pomagam gildie rozbudować, cale jej forum, przelewam pomysły na wiadomość, a tu nagle jedna trzecia tekstu wyparowało, a kontem oka widziałem jak mignęło, sprawdzam, jestem sam w gildii, żywej duszy niema (chyba się będzie trzeba przyzwyczaić- bo nie wiedziałem, że następuje to poprzez zmianę kolejki w avatarach, wcześniej potrzebny był do tego relog, a nawet teraz czytam: "wbiłem na 45", wszyscy gratulują, urywa wyrazy mignęło, a na liście dalej 44lvl jest, relog i już 45- więc coś nie halo dalej jest).
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 10.02.2013 o 22:38 Powód: dopiski

  9. #19
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    a druga sprawa, nie związana tylko z wczytaniem, ale istotnymi błędami gry, które tez zniewalają flesha:
    -migające postacie avatarów (to często przerywa pisanie)
    Ikonki awatarów migają gdy następuje jakaś zmiana w zawartości listy znajomych i następuje odświeżenie. Np. któryś znajomy wbił kolejny level albo ktoś nowy doszedł do gildii. Nie wiem jak u Ciebie, mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby to powodowało przerwanie pisania (rozumiem że chodzi Ci o to, że kursor nagle znika z pola do wpisywania tekstu).

    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    -brak możliwości zminimalizowania okna czatu do mniejszego (z dużego i średniego do tego jaki mamy zaraz po zalogowaniu- trzeba robić reloga i wkoło te same problemy z logowanie mmogą wystąpić)
    To jest faktycznie utrudnienie szczególnie na niższych rozdzielczościach (np. grając na laptopie).

    Cytat Zamieszczone przez anael6669 Zobacz posta
    -migający szept (jeśli mi miga szept a nie mam żadnej wiadomości, to puknę do kogoś, kogo niema online, ale potem ta osoba jak włącza tso, to jej miga, sprawdzane)
    Ja trzymam w znajomych taką "martwą duszyczkę" której gra się znudziła na 18 lvl (czyli raptem parę dni ) i jak tylko mam migający szept to szeptam do niego losowy ciąg znaków. Mi to pomaga, nikomu innemu nie przeszkadza. Ale faktem jest, że to żaden bajer być w ten sposób informowanym że ktoś pisał jak mnie nie było skoro nie ma informacji ani kto pisał, ani co chciał.

    P.S. anael6669, używaj opcji edycji posta zamiast pisać dwa posty jeden pod drugim.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.