Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Rekrutacja do gildii Hospes - Hostis [Hospe]

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj

    Rekrutacja do gildii Hospes - Hostis [Hospe]

    GILDIA PROWADZI AKTUALNIE NABÓR W SWOJE SZEREGI!!! ZAPRASZAMY!!!
    Jesteśmy gildią w której liczy się przede wszystkim współpraca między członkami. Młodsi gracze z mniejszymi lvl mogą liczyć na pomoc i porady starszych. Każdy przecież kiedyś zaczynał. Nasze zasady są proste, szacunek do innych, uczciwość w stosunku do pozostałych członków, aktywny udział w rozwoju gildii.
    Szczegółowe zasady:
    - dopuszczamy handel wewnątrz gildii, pod warunkiem że będzie się on odbywał na preferencyjnych zasadach (tzn. ceny muszą być niższe niż na rynku otwartym), preferujemy oczywiście wymianę towarów 1:1 zawsze kiedy to możliwe, lub duże upusty w stosunku do regularnych cen,
    - nie będzie tolerowane oszukiwanie młodszych graczy w handlu, lub też przymuszanie i "wciskanie" komukolwiek towarów na siłę, wszystkie przypadki naruszeń należy zgłaszać do władz gildii (Christoff, Camillous),
    - awanse są dostępne dla tych którzy grają aktywnie, tzn. wykonują przygody, mają pomysły na rozwój gidii, pomagają innym, ogólnie trzeba się udzielać ,
    - nieaktywni gracze (minimum tydzień bez logowania) będą usuwani, chyba że administracja dostanie informacje o urlopie itd.
    - preferujemy graczy 18+, po prostu sami jesteśmy starzy i wolimy obcować z dorosłymi , dodałbym jeszcze, że preferujemy kobiety ale jestem już żonaty (Camillous) więc przepadło , ale Christoff czemu nie .

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    siema jak sie dolaczyc do was pozdro??

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czesc. Bardzo chetnie dołączę do was,tylko nie wiem jak. Mogę nawet wykupic sałszowany certyfikat zeby nie narazac was na koszty
    (lev 26) no i nie jestem juz młody

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    28 letnia baba się nada?

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.07.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    Chetnie dolacze Loguje sie regularnie, wyjatek w weekedny, kiedy nie mam zbyt wiele czasu i dostepu do komputera. A...25 lat-kobieta

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.