Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Brak zadań gildyjnych

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Brak zadań gildyjnych

    Czekamy już drugi miesiąc na przywrócenie zadań gildii. Setki wysłanych e-maili do supportu nie pomagają. Banda niekompetentnych informatyków kpi sobie z nas. Dla przyzwoitości mogliby chociaż dać rekompensaty w postaci jakichś prezentów, ale po co. Lepiej dalej narażać na szwank reputację firmy i pozwalać na przekazywanie antyreklamy. Poleciłam wielu osobom grę. Teraz zaczynam robić odwrotnie. Ludzie szkoda czasu a już przede wszystkim jakichkolwiek pieniędzy na produkt, który jest bublem. Niech sobie niemcy sami graja w swoje badziewie. Gdyby nie ludzie, których tu poznałam już dawno skasowałabym konto.

    Bez poważania

    P>S> Jesli wydaje wam sie że przez wykasowanie niewygodnego wątku z forum rozwiązujecie problem, to się mylicie.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dodatkowo kompletny brak reakcji ze strony supportu - irytujace , jedynie ciagłe dopytywanie " Czy problem nadal wystepuje?" jeszcze nigdy nic samo sie nie naprawiło i nie naprawi...

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ...albo totalny brak odpowiedzi od około 1,5 miesiąca

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Andrzej11991
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    Mam też ten sam problem , od świąt nie mam już zadań gildijnych , pisałem już dwa razy do supportu i pisali tylko że rozwiążą ten problem ale jak dotąd nic nie zrobili

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar SzymekN
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nasza sytuacja w gildii jest krytyczna i stale się pogarsza, nie wiemy już co robić , jak walczyć z tyranią supportu . Konwencjonalne środki nie pomagają , więc będziemy zmuszeni powiadomić odpowiednie organy prawa o tym zaniechaniu , powiadomimy środki masowego przekazu jak jesteśmy traktowani, poprosimy Pana Macierewicza o zwołanie komisji śledczej w tej sprawie , a w ostateczności zatrudnimy Chucka Norrisa
    A tak serio niech się wreszcie support weźmie do roboty, bo jedyne co w tej grze działa to system płatności . Szybsze odpowiadanie na listy i udzielanie konkretnych odpowiedzi na maile też byłoby wskazane . I oczywiście niech nie zapomni o rekompensacie za nasze straty .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.