Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: Chrome i literka ą

  1. #41
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Udało mi się rozwiązać problem tym samym dodatkiem, ale pobrałam go z jakiejś strony z plikami do pobrania, a nie za sklepu google.

    Od razu ostrzegam, robicie to na własna odpowiedzialność i producent chrome odradza instalowanie dodatków spoza sklepu, dlatego też ostrzegam że może to być niebezpieczne rozwiązanie. I najważniejsza rzecz, link do strony gdzie można pobrać http://www.brothersoft.com/shortcut-manager-358147.html

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gdyby ktoś narzekał na TSO przez windowsowe przeglądarki, proponuję zainstalować Vmare workstation player 12 i na nim zrobić wirtualną maszynę z ubuntu 15.
    Tam na firefoxie settlers chodzi jak Żyleta(celowo z wielkiej litery). Korzystałem w różnych przeglądarek pod windows 7, 8 i 10(edge) i zawsze są jakieś problemy z tym to z tam tym.

  3. #43
    Odkrywca
    Dołączył
    06.05.2016
    Posty
    566
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z tym, że problem z literą "ą" już nie występuje, temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    Mod Dobrawa
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.