Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Chrome i literka ą

  1. #21
    Początkujący Osadnik Awatar Orzeszkuwloski
    Dołączył
    15.02.2014
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat

    Tumiwisizm z ą

    Ksantypa wchodzisz w chrome://flags i tam w części "Włącz interfejs NPAPI" klikasz włącz. Następnie wszystko jak do tej pory.

    Jednak ja czegoś w tym wszystkim nie rozumiem. Kombinacja alt+a kasuje cały tekst, ponieważ BB tak ustawiło tą wtyczkę. Teraz pojawia się pytanie czy zrobili to nam na złość czy oni nie wiedzą o tym problemie? Może zwyczajnie nikt z Polski nie przekazał informacji, że coś jest źle? Zmiana działania tego skrótu nie powinna być trudna:-) Tak więc wydaje mi się, że poważny problem dla wielu graczy istnieje tylko i wyłącznie przez "tumiwisizm" osoby, która jest odpowiedzialna za kontakt z BB.

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    po zainstalowaniu mam takie coś nie mogę tej NAPI wgrać.

  3. #23
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z innego wątku:

    Cytat Zamieszczone przez Orzeszkuwloski
    Problem z "ą" w nowej wersji chrome'a można rozwiązać tak samo jak do tej pory tylko trzeba odblokować opcję npapi. W tym celu wchodzimy w chrome://flags/ i szukamy #enable-npapi, a następnie dajemy włącz. Później standardowo w chrome://plugins/ wyłączamy ppapi i wszystko działa jak dawniej :-)

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam wszystkich

    Porada jest nieaktualna:

    https://support.google.com/chrome/answer/6213033

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.12.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam,
    rzeczywiście świetna podpowiedź, ale nie działa, bo po wyświetleniu ukrytego, a następnie wyłączeniu ppapi pojawia się komunikat: Aby zagrać w The Settlers Online w możliwie najlepszych warunkach, musisz zaktualizować Adobe Flash Player. Wykryto obecność starszej wersji oprogramowania. Proszę dokonać aktualizacji oprogramowania Flash Player, udając się pod adres: http://www.adobe.com/go/getflash/ - finał jest taki, że trzeba włączyć na nowo ppapi...

  6. #26
    Osadnik Awatar Cadaveria
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić? Jest w ogóle na to szansa czy tylko przesiadka na inną przeglądarkę?

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Można spróbować tak:
    1) chrome://flags/
    Włącz interfejs NPAPI Mac, Windows
    restart przeglądarki

    2) chrome://plugins/
    szczegóły,
    Adobe Flash Player (2 files) - Wersja: 18,0,0,232
    i tam gdzie jest ...\PepperFlash\pepflashplayer.dll
    wyłączyć

    Ja w tym momencie zrobiłem znowu restart, zalogowałem się i używam literkę ą

    A, że przeglądarka coś tam o względach bezpieczeństwa krzyczała - to zostawiam samym użytkownikom do decyzji jaką podejmą z tym problemem.
    Ciekawe, czy się uda i Tobie włączyć ą

    Ps: mogą niektóre elementy w grze nie działać, jak np. linki do forum - wtedy trzeba pozwolić na wyskakiwanie okienek w danej witrynie.
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 19.08.2015 o 22:21

  8. #28
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Powrócił u mnie problem "ą". Gdy wchodzę w chrome://flags/ to nie ma opcji włączenia NPAPI
    Z tego co szukam w internecie to: Aby zwiększyć bezpieczeństwo, szybkość i stabilność przeglądania internetu w Chrome, 1 września 2015 r. przestaliśmy zezwalać na wtyczki NPAPI.

    Ktoś wie jak zaradzić problemowi?

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przyłączam się do pytania, mam podobny problem, który powrócił

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2014
    Posty
    163
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Powrócił u mnie problem "ą". Gdy wchodzę w chrome://flags/ to nie ma opcji włączenia NPAPI
    Z tego co szukam w internecie to: Aby zwiększyć bezpieczeństwo, szybkość i stabilność przeglądania internetu w Chrome, 1 września 2015 r. przestaliśmy zezwalać na wtyczki NPAPI.

    Ktoś wie jak zaradzić problemowi?
    Zmienić przeglądarkę

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.