Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Pożyczki pod zastaw

  1. #41
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj

    Cool

    Sorry że się znowu wtrącam ale ja też odniosłem wrażenie że sporo osób nie zrozumiało w ogóle na czym to ma polegać
    Dla mnie zasady są jasne. Nie dyskutuję nad wysokością oprocentowania bo to udzielający pożyczki je ustala ale pożyczającemu zostają 3 wyjścia:
    - zaakceptować zasady
    - negocjować warunki (o tym wiele osób zapomina że zawsze warto spróbować chociaż trochę utargować)
    - nie korzystać z proponowanej oferty

    Gram w to trochę i czasami są takie chwile że człowiek coś sobie wymyśli i żeby spełnić swoje "widzimisię" nie kalkuluje tylko bierze bo już to chce.
    Gdy nie ma kasy i przyjaciół z chęcią skorzysta z takiej oferty
    Sam to przerabiałem jak kupowałem ost prezenty po 15m/szt byle mieć 3 chatki jak najszybciej
    Także powodzenia z tą ideą proponuje jeszcze co jakiś czas wprowadzać promocje że np pożyczka na tydzień ma oprocentowanie 7%
    O klientów trzeba dbać
    Proponuję także pożyczki krótkoterminowe 2 dniowe np.
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 15.01.2013 o 14:26

  2. #42
    Nowicjusz
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    Sam to przerabiałem jak kupowałem ost prezenty po 15m/szt byle mieć 3 chatki jak najszybciej )
    Heh skąd ja to znam? )

    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    Także powodzenia z tą ideą proponuje jeszcze co jakiś czas wprowadzać promocje że np pożyczka na tydzień ma oprocentowanie 7%
    O klientów trzeba dbać
    Dzięki, i jak najbardziej pomysł z promocją fajny i dbać jak najbardziej trzeba.

  3. #43
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czyli jak dobrze rozumiem... jeżeli chciałbym pożyczyć 20k monet musiałbym mieć luzem 10 silosów które do niczego nie używam lub 25k granitu ??? Tylko jakbym miał nieprzydatne 25k granitu nie lepiej go zamienić na 25k monet?

    Widać że idea specjalnie wycelowana w osoby, które nie potrafią zrobić zadania: mieć w posiadaniu 50k i 200k złotych monet. Przynajmniej to takie moje luźne spostrzeżenie.

  4. #44
    Nowicjusz
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Czyli jak dobrze rozumiem... jeżeli chciałbym pożyczyć 20k monet musiałbym mieć luzem 10 silosów które do niczego nie używam lub 25k granitu ??? Tylko jakbym miał nieprzydatne 25k granitu nie lepiej go zamienić na 25k monet?

    Widać że idea specjalnie wycelowana w osoby, które nie potrafią zrobić zadania: mieć w posiadaniu 50k i 200k złotych monet. Przynajmniej to takie moje luźne spostrzeżenie.
    Idea w nikogo nie wycelowana Oferta jest dla każdego. Jeśli nie chcesz sprzedawać granitu, bo wiesz że może być problem z odkupieniem 1:1 (nigdy nie wiadomo czy jutro nie będzie po 1:1,1 albo 1,2) - a potrzebujesz monet - to kmina jest prosta, a z silosami dobrze piszesz. Zakładam, że masz 10 silosów - ich cena rośnie - nie spada, więc może żal by Ci je było sprzedać, a potrzebujesz kasy którą obrócisz, zarobisz na oddanie i dla siebie jeszcze, a silosy za 3-4-5 miesięcy sprzedasz zamiast po 3100 to po 4500 np. Czysto hipotetycznie. My nie szukamy konkretnej grupy docelowej na pożyczkę, bo każdy może w jakimś momencie potrzebować pożyczyć, tak jak ja kupowałem od Ciebie 11 silosów - nie miałem, i musiałem pożyczyć. Akurat miałem od kogo - nie na procent, ale są osoby które mogę nie mieć takiej opcji. Ja potrzebowałem akurat dla siebie te silosy, ale ktoś może ma deala jakiegoś i zarobi dość, aby zyskać i oddać z procentem. Na prawdę nie widzę w tym nic dziwnego.

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    widzę, żę avar i idho piszą żeby tylko dowalić bo sami nie zarobią...żal mi ich. Avar to już w ogóle najlepiej by za darmo coś kupił-dostał a sprzedaje z takimi cenami z kosmosu. Pomysł dobry i ciekawy, coś nowego na serwerze. Pewnie jak większość czekam na oferty z ratami Silosy będą miały wzięcie.

  6. #46
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zawsze, w takich przypadkach, zastanawiam się po co ludzie grają w tą grę. Wydawałoby się, że dla przyjemności, dla rozrywki. A, rozrywka jest tym lepsza, im więcej jest różnych możliwości, bo przecież nie każdemu odpowiada to samo. Mnie np. znudziły się przygody, nie robię ich od kilku miesięcy, lubię sobie natomiast pohandlować. Staram się kupić taniej i sprzedać drożej, czy nie na tym właśnie polega handel i ta gra? A, może też jestem lichwiarzem? Ja nie skorzystam z lombardu, bo nie mam takiej potrzeby, ale uważam, że to bardzo fajny pomysł, tak jak każdy urozmaicający grę. Dlatego śmieszą mnie ludzie wiecznie niezadowoleni i krytykujący każdego, kto stara się, żeby zabawa była ciekawsza.

  7. #47
    Nowicjusz
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    .

    Cytat Zamieszczone przez AVAR Zobacz posta
    lichwa i złodziejstwo sami zarobić nie potrafia za pozyczki sie wzieli
    AVAR a Ty bys chociaz oddawał jak pozyczasz.....szkoda gadac. Wiec nie nazywaj innych lichwiarzami,jak maja pomysl na zarobienie w inny sposob niz oszukiwanie....
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 01.10.2015 o 23:56 Powód: połączenie postów

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowy Świat
    Ależ drogi Modzie Zakręcony, administracja ponosi odpowiedzialność, lichwa w Polsce jest zabroniona i podpada pod prokuratora... to nie pożyczki, ani zastaw, bo te z zasady są uczciwe...tutaj to zwykłe oszustwo i naciąganie graczy...pozdrawiam

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez crywar Zobacz posta
    ależ drogi modzie zakręcony, administracja ponosi odpowiedzialność, lichwa w polsce jest zabroniona i podpada pod prokuratora... To nie pożyczki, ani zastaw, bo te z zasady są uczciwe...tutaj to zwykłe oszustwo i naciąganie graczy...pozdrawiam
    to jest gra boże mój drogi!

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Słoneczny Gród
    super pomysl xxpaco

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.