Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Darowizna dla prowadzącej licytacje w Domu aukcyjnym na G-10

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Darowizna dla prowadzącej licytacje w Domu aukcyjnym na G-10

    Proszę o wypowiedzenie się, czy zgadzacie się na to że by wpłacać symboliczną 1 monetę za każdą aukcje którą wystawia?
    Wszyscy co biorą udział w licytacjach wiedzą ile to poświęconego czasu i że nie jest to takie łatwe poradzić sobie z Wami.

    Osoby które chcą pisać że wiedzieli że tak będzie że solar chce zarabiać na tym dziękujemy, nie musicie sie wypowiadać, proszę o kulturalne wypowiedzi
    pozdrawiam
    Mr_SOLAR

  2. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kulturalnie odpowiadam, NIE

    W przyszłości TAK... Ponieważ jeszcze trzeba pozmieniać trochę regulamin i uczciwość wystawiających. Za niska cena i nie chcą później wysyłać...
    Ostatnio edytowane przez arekein ; 09.01.2013 o 20:41

  3. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja jestem za ponieważ licytator poświęca swój czas i trud inni np robią przygody

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Powiem tak osobiście może nie prowadziłem żadnej aukcji ale widziałem tez ile te prowadzenie kosztuje, jakie to jest poświecenie poświęcać swój wolny czas na zabawę dla innych, a można było by inaczej ten czas spędzić jakaś kwota symboliczna powinna być DLA PROWADZĄCEGO LICYTACJE ZA POŚWIĘCENIE SWOJEGO WOLNEGO CZASU. Jedna moneta jak najbardziej nawet i 2% od każdej licytacji dla prowadzącego(ej).
    P.S. Jak Mr_Solar upomniał wyżej te kwoty nie będą szły do niego lecz do prowadzącego za poświęcenie.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jestem za jak najbardziej

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niestety 1 moneta czy 2% to bedzie wiecej zamieszania niz korzysci dla Dobroci
    komu sie bedzie chcialo wystawiac aukcje na 1 monete

  7. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    24.08.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie wydaje mi sie ze jest to dobry pomysl na ten moment prowadzenia aukcji . Czasem ktos nie wystawi lub ktos inny zgarnie i lipa

  8. #8
    Osadnik Awatar Kminiacy
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja uważam ze od towarów o wartosci pow 100 monet powinno byc 5 monet jak np dropy czy budynki te przedmioty można by od 100 monet licytować

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Popieram.
    Jest to poświecenie swojego czasu kosztuje czasem dużo nerwów i stresu
    Spokojnie 2 monety powinien dostawać za aukcje wystawioną lub jesli sie zgodzi za inny surowiec

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    za

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.