Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Dajecie bana czy banana...

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj

    Dajecie bana czy banana...

    Pytanie do modów.
    Wczoraj u nas na G7 pisał koleś że sprzeda monety i towary po 5zł.
    Jest to z tego co wiem jawne złamanie regulaminu.
    Był w tym czasie mod na czacie (GOYA ) bo za to że "grzecznie" kazałem mu "uciekać" z takimi ofertami, dostałem bana (wiem słusznie za przeklinanie nie mam grama pretensji po prostu koleś spamowaniem trochę mnie zirytował).
    Moje pytanie brzmi czy w stosunku do tego gracza zostały wyciągnięte jakieś konsekwencje?
    Nie jest to moja upierdliwość czy złośliwość bo gościa nawet nie znam, pytam tylko bo widzę że polski suport totalnie olewa jakiekolwiek zasady a to pomału przestaje być zabawne.
    I drugie pytanie
    Czy są gdzieś zapisane zasady(może jakieś wasze wewnętrzne) jaką karę i za co mod może nałożyć?
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 09.01.2013 o 12:40

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    20.12.2012
    Posty
    356
    Serwer
    Złota Góra
    Ad.1 Niestety takich informacji podać nie mogę. Nie dotyczy ona Ciebie (jesteś osobą trzecią)
    Ad.2 Zasady są widoczne dla wszystkich łącznie z regulaminami - ZASADY i REGULAMINY - KLIKNIJ

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.