Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Codzienne Logowanie

  1. #1
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Codzienne Logowanie

    Witam, od dłuższego czasu zastanawia mnie taki fakt, że loguję się codziennie od połowy lipca. Wcześniej też logowałem się systematycznie, ale w lipcu miałem przerwę. Wiec można powiedzieć że loguję się codziennie od ponad pięciu miesięcy i co dostaje? Jakieś 20 napitku, 30 granitu, 100 marmuru, 30 monet, z tym ze monety wypadają najrzadziej.
    Rozumiem że ktoś napisze że logowania są po to aby po tygodniu dostać kryształy, ale nie każdego interesuje 45 kryształów.
    Liczę że BB mi coś sensownego napisze, bo nie wiem czy nie szkoda mojego czasu aby dostać jakieś śmieci.
    Z tym ze biorę do siebie fakt, ze taka sytuacja dla BB jest korzystna, bo będą chcieli uniknąć skarg na bugi, w postaci resetu tego licznika u losowych graczy.
    Ale pytanie, czy coś się zmieni? Czy mam sobie grać raz w tygodniu?
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 08.01.2013 o 10:16

  2. #2
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Szczegóły dotyczące nagród za codzienne logowanie masz tutaj:
    http://www.siedlertools.de/wiki/Daily_Login_Bonus

    Jak widać wszystko zależy od tego który to dzień logowania i jaki masz poziom. I nie sądzę że dostaniesz jakąkolwiek inną odpowiedź, czy to od innych graczy, czy od MODów, czy bezpośrednio z posiedzenia zarządu BB

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar McPiotr94
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    BB powinien zrobić tak aby nie zaczynać premii od nowa (chodzi że za kolejny tydzień lepsze rzeczy lub dodatkowe premie za tygodnie).

  4. #4
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeśli wasza gospodarka opiera się na tym co wpadnie z logowania dziennego to powodzenia życzę. Obecny system jest w porządku, a jak komuś nie pasuje niech się nie loguje. 45 klejków raz na tydzień to wystarczająca motywacja do tego żeby się logować nawet dla samego logowania. Sam tak często robię jak nie mam czasu żeby siedzieć przy grze, zaliczam logowanie i wychodzę.

  5. #5
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Sam tak często robię jak nie mam czasu żeby siedzieć przy grze, zaliczam logowanie i wychodzę.
    Do tego najlepszy jest wlasnie smartfon z Puffinem - zalogowac, ewentualnie wyslac geologow i poszukiwaczy i spokoj.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Mam ten sam problem... a moze tylko podobny. Nie znam strony technicznej ALE - jesli jest nagroda za logowanie codzienne to ja ja chce otrzymać bez cyrków w postać dochodzenia do piatego logowania iiiii zaczynamy od poczatku mimo ze logowałam sie kilka godzin temu. Doba ma 24 godziny i jesli loguje się nie mniejszych odstepach czasu a mimo to kolejka przepada to szlak mnie trafia i taka pierdoła powoduje, ze mam ochotę skończyc te zabawę. Kiepski zatem to mechanizm zachecający skoro raczej zniechęca.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.