Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Tmnt

  1. #21
    Osadnik Awatar Kriss80
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    Daniel ale ja nie wiem o co to zamieszanie itd. ? Przychodzę z pracy Ty uciekasz jak "kot z podkulonym ogonem", jakby ktoś Ci krzywdę tu robił ? Sorki ale nie nadążam nad tym o co dokładnie Ci chodzi.
    Tylko jedno pytanko co daje w tej grze bycie liderem ? NIC !!! i to wielkie nic bo przecież ani bonusów ani premek dla graczy itd.
    Jest się bo jest
    Ale skoro dla Ciebie liderstwo ważniejsze od koleżeństwa to cóż....życie.

    Pozdrówki

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.08.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Złota Góra
    Skoro ja też muszę, choć jestem tu krótko zagłosuję na Lidię.

  3. #23
    Osadnik Awatar LICJA
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    Był remis i jak to się mawia w pokerze Bankiera Starsze , po prostu przegrałem i tak jak ci pisałem w liście ze jak tak się stanie to wychodzę . Mam zgoła inne podejście do gildii i jej zadań jak Ty i wielu z was i powstał konflikt interesów . Miałem w zamiarach dołączyć ludzi z innej gildii, już były prowadzone rozmowy lecz zostały zerwane . Po co powiększać gildie jak się w niej nie robi zadań ani nic w kierunku ich odblokowania . Chyba zapomnieliście jak żeście się wściekali gdy system zblokował zadanka na ponad trzy miesiące i z jakim entuzjazmem je robiliście , do godz. 12- 13tej były zrobione i nie mogliście się doczekać następnych .
    Sporo z was ma Piękne wyspy jak marzenie ale tez są i słabsze ba bardzo słabe dla których te monety są cenne bo mogą sobie np. premki 3ki kupić lub ciułać na coś konkretnego jak np geolog którego może kiedyś znowu dadzą
    Jak ci pisałem nie zależy mi na koronie tylko chce by soj był należycie rządzony z naciskiem na zadania gildii i pomoc wtedy nikt nawet nie pomyśli by odejść .
    Pomoc jest ale zadania i podejście do nich katastrofalne , ludzie chcą czerpać z gry ile się da każde możliwe bonusy a nie tylko latać na przygody.
    Odnośnie koleżeństwa ono może być zawsze niezależnie czy się jest w gildii czy nie i na przygodę można polecieć będąc chociażby w znajomych

    Szefie proszę me słowa wziąć pod rozwagę gdyż jak było widać w głosowaniu nie są tylko moimi a połowy Gildii a ci co na mnie głosowali doskonale wiedza o co i o kogo to zamieszanie

    Pozdrawiam
    Licja

    Kiedy tak się stanie wrócę

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.