Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Tmnt

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar oswieecony
    Dołączył
    30.10.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra

    Tmnt



    Prowadzimy nabór:

    Aktualnie od 30 levelu, mogą się zdarzyć wyjątki jeśli dany delikwent zaskoczy nas swoja osobowością
    Na obecną chwile oprócz posiadanego poziomu oraz sposobu bycia i aktywnego uczestnictwa w życiu gildii nie ma żadnych kryterium poboru.

    Prośby o przyjęcie proszę wysyłać pod nick
    oswieecony

    Zapraszamy
    Ostatnio edytowane przez oswieecony ; 07.01.2013 o 21:07

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    dodatkowo oferujemy dobra zabawe jak i doradztwo jak stawiac budynki jak atakowac itp

  3. #3
    Osadnik Awatar Kriss80
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    Zapraszamy do zgranej ekipy, gdzie nie liczy się kto jaki ma poziom ale liczy się współpraca między graczami czy to w przygodach czy w gospodarce

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar oswieecony
    Dołączył
    30.10.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    " Pierwszego sierpnia odbedzie sie aktualizacja, jedną z funkcji, której dodanie było bardzo często sugerowane, była możliwość zmiany przywódcy gildii - w grze pojawią się dwie opcje związane właśnie z tym. Przywódca gildii będzie mógł zaproponować objęcie stanowiska innemu członkowi gildii (uwzględniając kolejność sukcesji). "

    Majac na uwadze powyzsze chcialbym przekazac przywodztwo Gildii w odpowiedniejsze rece

    Oto osoby przeze mnie rekomendowane do objecia funkcji Lidera Gildii

    Jaco_j Kriss80 Licja

    Chcialbym by glosowanie odbylo sie w jak najuczciwszy sposob azeby nie bylo posadzenia o matactwo dlatego proponuje by glosowanie odbylo sie dwojako
    1. wyslanie do mnie listu
    w temacie listu prosze wpisac LIDER i kto to ma byc
    2. oraz potwierdzic swojego kandydata na stronie Gildii

    http://forum.thesettlersonline.pl/threads/27858-Tmnt

    UWAGA w glosowaniu nie biora udzialu kandydaci oraz ja
    Kandydat ma prawo do rezygnacji
    Moja nazwijmy to abdykacja nie podlega dyskusji

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.12.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    lider Licja bez urazy reszty Panów
    Ostatnio edytowane przez qiud0 ; 25.08.2013 o 18:16

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Koleżanki, Koledzy

    Pozwoliłem sobie napisać do was z powodu, który za chwilę Wam się wyjawi w sprawach organizacji naszej Gildii.

    1. Zadania:
    Każdy z graczy ma przydzielane zadania i ma obowiązek je wykonywać aby być członkiem zespołu jakim jest Gildia. Zadania dla Gildi iprzydzielane są codziennie więc i codziennie trzeba je wykonywać. Tolerowane jest i będzie, wykonanie zadania z opóźnieniem jednodniowym. Wielodniowe nieobecności są nieakceptowalne, nie tylko przez lidera Gildii ale przez współuczestników gry. To blokuje zadania wszystkim. Proszę więc o jak najbardziej rzetelne podejście do zadań. Jesli planuje ktoś kilkudniową nieobecnoś można wyjści z gildii i powrócić do niej - trzeba tylkoo tym powiedzieć i poprosićo przesłąnie zaproszenia. Gra poza Gildią też jest w pełni funkcjonalna i to jest zaecana metoda dla graczy nieregularnych i sporadycznie logujących się w ciągu tygodnia/miesiąca.
    Czekamy na zakończenie zadań przez następujących graczy:
    oświeecony
    jaco_j
    jacooooo
    GAPAR
    Rafau1908
    kombinatorMAX
    mag3355

    Jak wiecie, niektórzy z nich są zablokowani i nie ukończą tych zadań z całą pewnością. Dziś brakuje 2 osób, aby zadania ruszyły postarajcie się zmotywować tych graczy jeśli się zalogują. Jeśli potrzebują pomocy - udzielcie im jej.

    Czytelne dla mnie jest kto zadanie zrobił a kto nie - nie wysyłamy żadnych raportów, to nie jest już potrzebne. Jeśli zadania ruszą, pojawią się następne wiszące, proszę aby sprawnie je wykonywać.


    2. Przewodnictwo Gildii
    Jak wiecie lider oświeecony, zrzekł się przewodnictwa ale wybrany nowy lider opuścił Gildię z nieznanego mi powodu. Z pretendentów, którzy nie wygrali wyborów, jest z nami tylko Kriss80. Ostatecznie jednak oświeecony nie przekazał przewodnictwa, nic o tym nie wiem, LICJI, może więc jeśli się zaloguje uznać wybory za niebyłe i postąpić wedle uznania. Mamy jednak wolę graczy (z którymi rozmawiałem) aby nie iść w rozsypkę a kontynuować działalność w ramach jednej zwartej grupy. Czekamy więc na powrót LICJI i liczymy, że poprowadzi dalej Gildię. Czekamy też na powrót jaca i innych. Jeśli to okaże się niemożliwe z jakichś powodów musimy przeprowadzić zmiany, które przywrócą stan sterowalności naszej Gildii. Spróbuję zrobić to wcześniej, ale po 30 dniach nieaktywności oświeeconego, ja będę w stanie PRZEJĄĆ Gildię. Jak widzicie na zakładce członków Gildii są wykazani sukcesorzy, którzy mogą przejąć Gildię. Z jakichś powodów (prawdopodobnie jest to staż w Gildii) jestem pierwszym sukcesorem i mogę po oświeeconym, z powodu nieaktyności oraz jeśli ten zrezygnuje, przejąć Gildię. Jeśli tak się stanie to w krótkim czasie zorganizujemy wybory....wiem, wiem, w ostatnich wyborach padło zaledwie kilka głosów. Tym razem jeśli będę miał na to wpływ zrobimy to inaczej. Każdy członek Gildi będzie musiał oddać głos na wybranego kandydata lub oddać głos nieważny.... Ale o tym potem. Wierzę że sytuacja sie uspokoi, LICJA wróci i będzie dobrze.


    3. Co dalej?
    Róbmy zadania, róbmy przygody, bawmy się tym co mamy, w wolnej chwili a w pozostałym czasie wyjdźmy na słońce. Życie w realu jest ciekawsze.


    Jeśli ktoś ma jakeiś ciekawe propozycje odnośnie tego co napisałem to proszę o prezentację poglądów na forum, tam też trafi ten list.



    Pozdrawiam słonecznie

    JacekDNTPinkie
    Turtles[TMNT]

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.12.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la co byście się nie pozabijali niech Licja szaleje na królewiu

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Złota Góra
    ja wole kriss80 na przywude

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    ja zdecydowanie jestem za krissem

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2013
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    Głosuję na Licje jako lidera gildii

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.