Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: Regulamin Czatu vs Gwara

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Drogi AndyKozakow po pierwsze mimo ze jestem dziolcha z Chorzowa nie zycze sobie bys rzucam hanysami w moim kierunku poniewaz ja ciebie nie obrazam. po 2. jestesmy szczuci na czatach globalnych, nie bede tylko i wylacznie z powodu mojej gwary zamykac mojej 70os gildii jak i inne osoby by moc pisac po swojemu zachowales sie jak czysty egoista. Pozdrawiam Basia

    Piotru70 masz racje i to w 99% bo ja bym tego RASIZMEM nie nazwala ale cos na ten typ :-)

    Jerry1981 ok jak juz wczesniej gdzies pisalam w kazdej grze czat ogolny tutaj akurat g1 poslugujemy sie typowo jezykiem Polskim ale nikt nie czytal mojego wpisu ktory otworzyl ten temat, udzielic nam osobny czat typowo na gware i tyle... a nie odrazu szepty gildie, powiedz mi czy gdybys prowadzil np gildie 100os zamknol bys ja zeby moc rozmawiac z innymi po swojemu ? nie patrzac juz na to ze inne osoby tez by pozamykaly swoje gildie? jezeli juz sie wypowiadasz najpierw przeczytaj pierwszy wpis osoby ktora zalozyla temat i bedzie jasne wszystko. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez MOD_Nyu ; 15.01.2013 o 09:57

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Masz rację SiwOOO jestem za, niech zrobią osobny kanał na gwarę. W końcu Śląsk to też Polska )

  3. #23
    Banned
    Dołączył
    20.12.2012
    Posty
    356
    Serwer
    Złota Góra
    Regulamin gry, regulamin forum oraz zasady są przez każdą osobę tu grającą akceptowane. A tam jest napisane że językiem jest w grze język polski. Używanie gwar dopuszcza się w użyciu na szept, na czacie gildii, w wiadomościach prywatnych.

    Dlatego jak idziecie również do urzędu tam również wymagany jest język polski - nie gwara i jakoś nikt nie rzuca się że administracja państwowa łamie konstytucje etc :P

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak ale jest też punk o tolerancji innych grup społecznych np: Ślązacy

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    MOD_BOGVER - Ale nie ma tak ze jak sie pójdzie do urzędu to ochraniasz wyprosza na 30 min za drzwi bo sie powiedziało coś po śląsku i pani w okienku tego nie zrozumiała a argumentacja na tą sytuacje ochroniarza to "wchodząc do budynku przecież akceptujesz regulamin ". Taka druga strona medalu w imię dobra większości niby.
    Ostatnio edytowane przez Cogito87 ; 15.01.2013 o 00:58

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeszcze nigdy nie spotkałem się poza tą grą oczywiście żeby ktoś gdziekolwiek miał coś przeciwko Śląskiemu językowi czy to urząd czy bank itd.....

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    klaus12- Bo państwo polskie raczej jego organy władzy nie przestrzegają tak rygorystycznie przepisów w przeciwieństwie do hmmm... oj PR sie psuje.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Cogito87- Tu nie chodzi o przestrzeganie w Polskim prawie niema czegoś takiego jak zakaz gwary )


    \

  9. #29
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ahh, ludzie ludzie.
    Mieszkamy w Polsce.
    W kraju Unii Europejskiej.
    Unia Europejska słynie z szacunku do kultury narodu jak i mniejszości w tym również Kaszubów. Ze względu że gra jest pochodzenia Europejskiego a my jesteśmy na terenie Unii to prawo również obowiązuje. A Regulaminy tworzone przez producentów są niczym w porównaniu z prawem unijnym. Więc MOD nie ma szans wybronić się w przypadku takiego "rasizmu/dyskryminacji" każdy z was sobie to nazwie jak mu się podoba.
    Gdyby ktokolwiek się zainteresował to języki staropolskie są fundamentami aktualnego języka urzędowego.
    Więc dyskryminacja języków mniejszości językowych jest dyskryminacją etniczną która jest karana pozbawieniem wolności od 2 do 3 lat.
    Wiec support niech czym prędzej się tym zajmie, bo tyko bigosu moderatorzy mogą narobić.

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    "Drogi AndyKozakow po pierwsze mimo ze jestem dziolcha z Chorzowa nie zycze sobie bys rzucam hanysami w moim kierunku poniewaz ja ciebie nie obrazam. po 2. jestesmy szczuci na czatach globalnych, nie bede tylko i wylacznie z powodu mojej gwary zamykac mojej 70os gildii jak i inne osoby by moc pisac po swojemu zachowales sie jak czysty egoista. Pozdrawiam Basia "

    Widzę że jak 90% kobiet jesteś przewrażliwiona na swoim punkcie
    Pierwsze słyszę żeby w słowie hanys było coś obraźliwego...
    5 lat studiowałem w Katowicach i miałem przekrój hanysów z całej okolicy i nikt nigdy nie miał problemów z takim nazywaniem siebie nawzajem
    Ja byłem gorol i to było dla mnie oczywiste
    Można się różnić, można mieć jakieś niesnaski historyczne i można się szanować
    Dobrze że na moim serwerze nie ma takich problemów i możemy w spokoju grac i dobrze się bawić

    Ja czegoś nie rozumiem...
    Jak coś załatwiałem z kilkoma osobami to wbijaliśmy np na czat 12 , 23 czy jakiś inny (nie pamiętam teraz) i nikt nam nie przeszkadzał...
    U Was tak się nie da?
    Czemu MOD robi taki problem z przyznaniem im czatu?
    I tak mało co działacie jako moderatorzy na czatach (a jak działacie to poniżej krytyki...) więc jeden w tą czy w tą to bez różnicy ...

    I tak już na koniec w związku że jest to forum wiec wyrażę swoją krótką ogólną opinię
    Teraz widzę że jest moda na używanie słów wielkich słów typu dyskryminacja, tolerancja czy rasizm a potem jeden czy drugi taki tolerancyjny w gadce i pisaniu nawet nie zrobi miejsca w autobusie dla kobiety czy starszej osoby ...
    DZIĘKUJĘ TO TYLE W TEMACIE...
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 15.01.2013 o 08:29

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.