Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Co się dzieje na wiosce gdy nas nie ma?

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar renmaister
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Co się dzieje na wiosce gdy nas nie ma?

    Wysłałem geologa za marmurem (30 min) wyszedłem z gry i zalogowałem się ponownie po koło 40-50 minutach a do końca poszukiwań zostało jeszcze z 2 minuty śmieszne prawda?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja kiedyś na noc puściłem geologa by złoże złota znalazł (a miałem parę padniętych kopalń). Rano geolog spokojnie czekał w manu gwiazdy a żadne złoże nie zostało odkryte. Kilka razy podobną sytuację miałem z rudą żelaza.

  3. #3
    Osadnik Awatar Divenire
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak jest też tak czasami miewam. Podobnie z generałami. Zamiast pół godziny czasami podróżują 40min albo i więcej.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    128
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jeśli chodzi o generałów to podróż trwa 15 czy 30min ale jeszcze jest czas na spakowanie i rozstawienie obozu.

  5. #5
    brun3tka
    YouRQ kazdy wie ile to trwa ale tak jak napisali wyzej tez mam ten problem,czesto zamiast 15 czy 30 min podrozują dluzej i nie chodzi tu o spakowanie czy namiot .

  6. #6
    Osadnik Awatar Divenire
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowy Świat
    Gienek zawsze jak sie go wysyła na przygodę to zbiera się i idzie do domu władyki a potem juz 30 min trwa dotarcie na przygodę. Jezeli ktos ma daleko gienka od władyki to czas sie wydłuża ale nie wiele. Nie wierze ze potrwałoby to razem wiecej niz 40min jak u mnie.

  7. #7
    Osadnik Awatar Agata13
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    geolog nie znajdzie złoża gdy po jego puszczeniu skasujecie zawalona kopalnie.

  8. #8
    brun3tka
    Divenire,moj nie ma daleko do wladyki i juz nieraz patrzylam ile czasu mu to zajmuje i jest to nie dluzej jak 10 sekund i gdy nie zagladne pare razy w ciagu tych 30 min na przygode to moj general idzie tak jak napisane wyzej,dluzej 40-50 min ,wiec sorki ale nie pisz ze to przez to bo tu ewidentnie jest jakis bląd który powinni naprawic,zreszta nie tylko tu.

  9. #9
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeśli tuż po wysłaniu armii na przygodę od razu wejdzie się na mapę przygody (zanim generałowie zwiną obozy) to mamy sytuację, w której generałowie nie są widoczni w menu gwiazdy na mapie przygody i niestety czas dojścia nie jest wtedy liczony. Mało tego, jeśli po chwili wrócimy na wyspę główną, to generałów już tam nie będzie i czas dalej nie będzie liczony (generałów już nie ma w menu gwiazdy). Dopiero po ponownym wejściu na przygodę czas zaczyna być liczony (generałowie są widoczni w gwieździe na przygodzie).

    Ja omijam ten problem przez odczekanie aż gienki się zwiną i wejdą do władyki (lub najbliższego magazynu) i znikną z menu gwiazdy wyspy głównej. Wtedy wchodzę na przygodę i sprawdzam czy już są tam widoczni w gwieździe. Z reguły już są i czas jest poprawnie odliczany. Przy większych lagach bywa że trzeba kilka razy przejść między wyspą a przygodą żeby gienki wskoczyli tam gdzie trzeba.

    Co do geologów, ja po pierwsze nigdy nie usuwam zawalonych kopalni (nie ma to najmniejszego sensu bo i tak nic to nie daje), a po drugie nie wyburzam kopalni z "resztkami" surowców już po wysłaniu geologa bo wtedy na 100% nie znajdzie nic. I jeszcze mi się nie zdarzyło żeby geolog szukał złoża dłużej niż powinien.

  10. #10
    brun3tka
    Nooo i to jest odpowiedz zwolk a nie ze jakies doliczanie czasu na pakunek i rozlozenie bla bla bla

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.