Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Problemy w kantorze sprzedaży

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia

    Problemy w kantorze sprzedaży

    Korzystam z kilku slotów za monety w kantorze sprzedaży

    Ostatnio wtopiłem kilka przygów, mapek a ostatnio 17 k marmuru . Często wybija że slot jest wolny, mimo że na nim jest ciągle oferta.
    Składam ofertę i znika cały towar z oferty , którą składam . Żądam zwrotu utraconych rzeczy i naprawy tego błędu.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czasami w handlu w zakładce sprzedaż niepoprawnie wyświetla się tabelka (zawsze jest pusta, nawet jeśli mamy wystawione oferty).
    Jeśli nie widać kolumny "slot" to nawet nie ma co tworzyć oferty bo nie zostanie ona przyjęta (Czy surowce wtedy przepadają? Ja czegoś takiego nie zauważyłem).

  3. #3
    Osadnik Awatar Divenire
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowy Świat
    Peterus72 spokojnie towary wrócą po jakimś czasie. Też tak miałem ale wróciło wszytko po kilku godzinach :")

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Kolonia
    Peterus72 poproś kogoś ze znajomych, by sprawdził czy oferta widnieje na handlu. Sama miałam ten problem i myślałam że coś zniknęło, a okazało się że na handlu wisi. Tak jakby dwie oferty nałożyły się na siebie. Co ciekawsze - po anulowaniu tej widocznej, pojawia się ta druga i oczywiście, jako iż jest to błąd, zalecam zgłoszenie sprawy do supportu.

    Pozdrawiam
    MOD_Nyu

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj

    sprzedaz przygody

    Przed chwila po zaliczeniu zadania w magicznym pudełku po jego otwarciu dostałem przygode "z zaskoczenia" ktora wystawiłem na handlu za monety.Po kliknieciu i zatwierdzeniu transakcji na handlu nie wyświetliła mi sie oferta moja, przygoda znikneła z gwiazdki a monety też nie wpłyneły na moje konto

  6. #6
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Większość tego typu problemów wynika ze złego ustawienia daty i czasu systemowego komputera.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Oferta wisi na handlu tańszym kosztem. Po prostu niewidoczna, więc na plus dla was.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.