Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Problem z logowaniem!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O jakim odszkodowaniu mowisz?

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    może się ubiegać jak ja w przypadku problemów . W listopadzie napisałem meila i w przeprosiny odstałem 75 klejnotóww i 100monet ;-)
    Za faktyczny problem.

    @Edit Bogver : parę rad na przyszłość :
    1. znaki interpunkcyjne nie gryzą
    2. Literki: "ą","ć","ź","ż","ł","ó" etc również są mile widziane.
    Ostatnio edytowane przez MOD_BOGVER ; 06.01.2013 o 10:33 Powód: Flame, błędy w pisowni

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Książe_Ciemności Zobacz posta
    dostalem odpowiedz o suuportu ze maja tyle zggloszes ze zajma sie kiedy tylko beda mogli, to zenada. Mam przygode rozpoczeta a wlasciwie juz nie bo 3 dzien nie moge sie zalogowac a oni zlewaj mnie!!!!!!!!!!!!!1
    wkurza mnie to coraz bardziej!!!!!!!!!!!!!
    Ja mam duzo wiekszy problem, mam zablokowana wyspe - "obszar serwera uszkodzony" od zeszłego piątku - czyli od 8 DNI nie moge sie dostac na wyspe.
    Napisalem juz kilka ticketow zero reakcji, nawet prosbe do BB_Xaar - nie raczyl nawet odpowiedziec - jestem liderem duzej gildii na Czarcim Gaju , zainwestowalem w gre sporo realnych pieniedzy i obecnie spotykajac sie z taka ignorancja zastanawiam sie nad zrezygnowaniem z seo - rozumiem gra jest w fazie BETA i jest niby darmowa - z drugiej jednak strony ktos kto cos sprzedaje za realne pieniadze (klejnoty,startery) powinien to powaznie supportowac - kazda sprzedaż powinna miec mozliwosc rzetelnej reklamacji......

    Obecnie jest weekend wiec nikt nie pracuje i zaczynam watpic czy w poniedzialek - 10 dzien bez dostepu do gry cos ruszy - pewnie problem ich przerosł i nie maja nawet odwagi czy checi odpisac . Brak słow - załuje na ta chwile ze tyle czasu i pasji moze posc na marne.

    Moze ktorys z modów na forum bedzie mial odwage cokolwiek napisac i wytlumaczyc sytuacje, w co jedna szczerze watpie.
    Ostatnio edytowane przez Gatess ; 05.01.2013 o 13:13

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Masz racje zdzam sie z Toba!!!!
    Daj znac jak Ci sie cos uda wywalczyc. Ja sie odezwe jesli mi cos sie uda.
    Kurcze ja tez troszke wydalem realnyc pieniedzy i szlag mnie trafia!
    Ostatnio edytowane przez MOD_BOGVER ; 06.01.2013 o 10:28 Powód: Modyfikacja treści niezgodnych z regulaminem

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Książe_Ciemności Zobacz posta
    dostalem odpowiedz o suuportu ze maja tyle zggloszes ze zajma sie kiedy tylko beda mogli, to zenada. Mam przygode rozpoczeta a wlasciwie juz nie bo 3 dzien nie moge sie zalogowac a oni zlewaj mnie!!!!!!!!!!!!!1
    wkurza mnie to coraz bardziej!!!!!!!!!!!!!
    Płaczesz o 3 dni a ja od ponad miesiąca nie mam dostępu do konta i support odpisał mi że muszę czekać ;/

  6. #16
    axsel77
    nie mogłem się zalogowac zero reakcji oczywiście i na ten sam meil i to samo hasło założyłem 2 konto i gram od zera a miałem 27lv ?weewaliłem z 40 zł i co? konto znikneło teraz mam tylko inną nazwę użytkownika!!!

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nio to ja mam 34 level i mysle ze wydalem 10 razy tyle:-(
    ale jesli kolea czeka ponad miesiac to tojes skandal
    powinni zwracac pieniadze skoro cos sprzedaja powinna byc od teo reklamacja!!!!!!!!

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam 35 lvl i blisko do 36. Kolejny dzień nie mogę się zalogować, zainstalowałem kilka nowych przeglądarek i dało to efekt taki że z trudem udało mi się zalogować na 3 godz, ale co z tego skoro drugi dzień nie widzę nawet wyspy bo ładowanie na ubisoft stoi albo przy mikołaju. Jestem ciekaw jak długo to potrwa, drugi tydzień ?

  9. #19
    axsel77
    ja po wpisaniu tego samego hasła i meila gram od nowa na innym serwerze pod innym nikem tamto konto po prostu przepadło? z suportu zero odpowiedzi

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kurcze nie mozemy im na to pozwolic!!!
    tam jest nasz czas i pieniadze!!!
    Gralem juz w kilka gier online ale takiej parodii to jeszcze nie widzialem!!!!

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.