Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Problem z logowaniem!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problem z logowaniem!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odwczoraj niemoe sie zalogowac do gry!
    Bardzo prosze o pomoc!!!!

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam od dzisiaj problemy z logowaniem też, kasowanie ( czyszczenie ) pamięci FF już nic nie daje ani CCleaner. To wina serwera !!! By nie móc się zalogować to jakaś paranoja ( MAM PRZYGODĘ AKTYWNA ! ! ! ), ile mam razy pisać do tego supportu

  3. #3
    Gizm0l
    Czym więcej razy zdublujesz wiadomość wysłaną z formularza tym dłuższej bd czekał na odpowiedź, ponaglaj jak już na to potwierdzenie co na maila dostałeś

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    witam, ja moge sie zalogowac ale nie wchodzi mi gra za to wyskakuje taki komunikat
    Twój dostęp do gry został zablokowany z następującego powodu:

    Twoja strefa została automatycznie zamknięta.
    Proszę skontaktować się z działem wsparcia.

    Bana dostałem? czy co? oczywiscie napisałem juz rano do suportu

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja formularzu żadnego nie wypisywałem ani nie wysłałem, od razu meila do nich i powypisywane co i jak. Odpowiedz się dostanie w pon bo w weekendy nie pracują. A na jakim serwerze grasz ? Może trwają pracę i zamknięty serwer jest od jednego do trzech dni ; ) Chociaż powinni powiadomienie wysłać na meila chociażby. Jeżeli nie przyszło to powinno wszystko wrócić do normy w ciągu 24h ^ ^

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    20.12.2012
    Posty
    356
    Serwer
    Złota Góra
    Czasami e-maile nie dochodzą na poczty onetu i Wirtualnej polski (wp ma blokadę z zewnętrznych serwisów i portali)
    Najszybciej i najpewniej poczty trafiają na gmail.

  7. #7
    Gizm0l
    Sprawdź w spamie na skrzynce, co do takich rzeczy to interia nie gmail jest najlepszy. Gmail też usuwa, interia czasami do spamu zaliczy, ale nie usunie!

  8. #8
    Osadnik Awatar Divenire
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowy Świat
    na o2.pl jest dobra poczta. Do spamu nie dodaje ani nie usuwa. A zalogować się czasami nie da. tez tak miałem przez jakiś czas ale to przeszło. Miej nadzieje ze tobie też przejdzie ./

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dostalem odpowiedz o suuportu ze maja tyle zggloszes ze zajma sie kiedy tylko beda mogli, to zenada. Mam przygode rozpoczeta a wlasciwie juz nie bo 3 dzien nie moge sie zalogowac a oni zlewaj mnie!!!!!!!!!!!!!1
    wkurza mnie to coraz bardziej!!!!!!!!!!!!!

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    to nie olewka, to rzeczywistość
    3 dni to szybko w ich przypadku... zawsze jak naprawią możesz ubiegać się o odszkodowanie

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.