Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Kiedy geolog znajduje złoże?

  1. #1
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Kiedy geolog znajduje złoże?

    Czy ktoś wie, kiedy geolog znajduje nowe złoże, a kiedy nie? Chodzi mi o sytuację, gdy mamy wszystkie złoża odkryte i kopalnię kończącą działalność. Powiedzmy, że kopalnia złota wyeksploatuje się za trzy godziny, a ja już wysyłam geologa szukającego złóż cztery godziny. Znajdzie, czy trzeba zaczekać aż kopalnia padnie i dopiero wtedy wysyłać?

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    O ile mi wiadomo, w tej sytuacji to najpierw kopalnia musi się wyczerpać, a dopiero później można wysłać geologa, żeby znalazł złoże, tam gdzie stała ta kopalnia

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    musi byc zapas czasu ok pół godziny (moze nawet i mniej ale nie sprawdzalem bo w razie niepowodzenia czekac kolejnych 4h mi sie nie usmiechało) od zawalenia kopalni, wtedy na pewno znajdzie

  4. #4
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hm... Dwie całkowicie odmienne odpowiedzi.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    musi całkowicie paść koplnia sprawdzone w 100%

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Kolonia
    Z doświadczenia wiem, że geolog znajdzie złoże nawet jeśli kopalnia nie była wyczerpana wcześniej. Jakiś zapas czasu mieć musi - optymalnie te 30 min. Być może jest i mniej, jednak ryzyko straty czasu jest za duże niestety by to sprawdzać

    Pozdrawiam
    MOD_Nyu

  7. #7
    Osadnik Awatar Chymes
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez miklas333 Zobacz posta
    musi całkowicie paść koplnia sprawdzone w 100%
    Nie wiem kto Ci to sprawdzal ale albo Ci tak powiedzial zeby miec Cie z glowy albo nie do konca wiedzial co sprawdza.

    Geologa mozna wysylac wczesniej, zapas o ktorym pisze Nyu jest bezpieczny. Mozna srubowac go bardziej, nieraz dochodzili mi na styk i tu nie ma reguly bo zdarzalo sie ze burzylem kopalnie 10 min przed dojsciem i ja znajdowal a bywalo ze 15min wczesniej i sie odbijal. Jak ktos nie chce niespodzianek to lepiej tak wysylac by byl pol godzinny zapas.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja sprawdzałe z kopalnią węgle i po wysłaniu geologa burzyłem kopalnie po minucie i oczywiście nie znalazł złoża więc nie wiem dlaczego zakładacie że pół godziny wystarczy

  9. #9
    Osadnik Awatar Chymes
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sprobuj wyczyscic casche po wyslaniu geologa i zburzeniu kopalni.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Kopalnia miedzi ma się zapaść za 1:30. Wysyłam geologa ( jak wiadomo czas szukania to 5 min ). Kopalnia pada, geolo niestety nie odnajduje złoża.

    Jest to króciutki przedział czasu, więc być może , że na dłuższych poszukiwaniach, występuje wspomniany wcześniej zapas 15-30 min.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.