Zobacz wyniki ankiety: Jak odnosisz się do tego pomysłu?

Głosujących
154. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Bardzo ciekawy, chciałbym aby coś z tego wyszło.

    125 81.17%
  • Coś w nim jest, ale zmieniłbym to i tamto.

    22 14.29%
  • Pomysł wyssany z palca, pozbawiony sensu i w ogóle bleee

    6 3.90%
  • Nie zastanawiałem się nad tym.

    1 0.65%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Rozwój wyspy.

  1. #11
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hakardrag wytłumacz mi to a dam ci spokój.
    Bo kto będzie chciał inwestować w coś, co ktoś może mu odebrać?
    Chyba ze mam rozumieć że chodziło ci o wyspy do podbicia i ładowanie w nie surowców pomimo tego ze ktoś może nam je po chwili ukraść.
    Jeżeli tak to by działało, to wydaje mi się ze budowle na wyspie będą już stałe.
    Jedynie jakieś wieże strażnicze trzeba będzie budować od zera. Ale tego nie wiem.

  2. #12
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak sobie wyobrażasz PvP przy nietykalności wyspy macierzystej?
    Dokładnie na innej wyspie w którą zainwestujesz ktoś Ci da łupnia i okradnie
    Mnie to nie interesuje i na coś takiego kasy nie wyłożę. Dlatego mam nadzieję że będzie alternatywa dla takich jak ja

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Normalnie będzie walka o nowe tereny które przez podbicie będą przynosiły nowe profity
    Pvp może sprawić że granie będzie jeszcze przyjemniejsze i w końcu przynależność do gildii będzie też pod względem finansowym korzystne
    Mam nadziej że zrobią to z głową i nie spaprają tego w ten sposób że mapa będzie taka mała że jedna gildii będzie miała szansę podbić i mieć w posiadaniu wszystko bo to by była parodia.

  4. #14
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja od dupy zacznę, na wyspie macierzystej milo by było zrobić port itp, ale także i katakumby, a w nich cuda niewidy w postaci: kopalnia granitu, saletry, nowych surowców z wysp i magazyn nowego prowiantu z wyspy:
    1: do kopalni tego typu przywożeni by byli tylko tubylcy, gdyż tylko oni mogą pracować w niekomfortowych warunkach
    2:to co się przywiezie z wyspy było by produkowane u nas na rodzimej wysepce z powodu prostego: możliwość obrabowania koloni:
    3: chatki/szałasy można dla tubylców wybudowac tylko w katakumbach.
    A na koloni a niech szaleją tajfuny, a w ich czasie niech giną tubylcy, a morze niech wyrzuca na ląd pełno skarbów i rozbitków złych (Ci zakładają obóz jako niezależny przeciwnik do pokonania i zajmują sektor), bądź dobrych, co dołączą się do nas nawet jako plusik w menu koloni...
    Niom, to tyle")
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 21.01.2013 o 14:27

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.02.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Dodatkowa wyspa/wyspy czy kolonia (jak zwał tak zwał) podniosła by czas potrzebny do grania. No ale niektórym było by to na ręke:P Sam pomysł fajny tylko z tymi koszami to rzeczywiście nie przejdzie. Osobiście wolałbym wyspe która sama by się "obrządzała" np.: geologowie sami idą szukać wyczerpanych złóż albo pola same się odbudowują. Wiem wiem bujanie w obłokach ale czasami aż za dużo czasu trzeba spędzić nad odnawianiem pół i studni

    P.s gdyby doszło takie coś do skutku za klejnoty pewnie można by było kupić latającego holendra, szybszy i ładowniejszy

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.