Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Znalezienie osoby

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Znalezienie osoby

    Piszę z inna osobą i jest ona w tym samym czasie w grze dlaczego nie mogę jej znaleźć?
    Czy jak jest na innym serwerze to nic nie da się zrobić aby dodac ją do znajomych?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.12.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    No właśnie ja jestem tą osobą

  3. #3
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jesteście na różnych serwerach. Osoby z rożnych serwerów nie mogą się dodać do znajomych

  4. #4
    Osadnik Awatar Divenire
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie można mieć w znajomych osoby z inneo serwera, nie można z nią handlować i nie mozesz nawet z kims takim pisać.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    mała poprawka divenire - mozna z takimi osobami pisać na forum np. poprzez pw

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    no i to też powinni poprawić dana osoba mnie zaprasza a ja trafiam na inny serwer absurd jak dla mnie, nie mozna przenieśc konta na ten sam? Nie tracąc tego co już zbudowałem.

  7. #7
    Osadnik Awatar Divenire
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowy Świat
    zombie3013 nie da sie przenosic konta z serwera na serwer. Tak samo nie da sie handlowac i to jest logiczne, bo ceny na serwerach się różnią. Na jednym za deski lisc laci sie 15m za paczke a na innym placi się juz 5x wiecej. Wiem coś o tym bo brat ma konto na innym serwerze.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez zombie3013 Zobacz posta
    no i to też powinni poprawić dana osoba mnie zaprasza a ja trafiam na inny serwer absurd jak dla mnie,
    Konta robione z zaproszenia trafiają na serwer zapraszającego, coś źle zrobiłeś.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.