Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: zadania dla gildii, co sie stało 24 grudnia?

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja bardzo przepraszam , ale Husarz kim ty jesteś , że pir..... sz takie głupoty . Od kilku miesięcy sa problemy z grą a ty pleciesz jakies bzdury . Zanim coś napiszesz to przemyśl to .

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z reguły jest tak, że większość ludzi nie myśli... Gdyby każdy myślał to nie było by tego na świecie co jest...
    Każdy interpretuje fakty i to co próbujemy tutaj napisać pod siebie...
    Niestety obsługa jest dramatyczna!!!

  3. #23
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Misje gildii są "rozdzielane" tylko w gildiach, które posiadają co najmniej 10 aktywnych członków. To, czy dana osoba jest aktywna czy nie, jest określane na podstawie ostatniego logowania: jeśli na koncie nie było logowań w ostatnich 48 godzinach, gracz jest uznawany za nieaktywnego -> nie dostanie żadnego zadania gildii.

    Zadanie musi wykonać 80% aktywnych członków gildii.

    Jeśli zadanie wypełnione zostało przez odejście z gildii osoby, która miała je zrobić a nie zrobiła. Np. było 11/12 a jest 11/11 to nie zakończy się automatycznie.
    Obecnie jedynym rozwiązaniem jest skasowanie zadania przez szefa gildii.
    Ostatnio edytowane przez Kranderga ; 29.12.2012 o 18:56

  4. #24
    Blacklio1
    Kranderga w tym sęk że nie ma żadnych zadań dla gildii

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u nas jest selekcja co dwa tygodnie, zadania były robione na pniu, pewnego bożonarodzeniowego dnia zniknęły - aktywność graczy w gildii, ani jej liczebność nie jest powodem, dla którego zadania nam zniknęły
    na początku myślałam że zawiesili na święta, ale większość gildii dostaje zadania, codziennie natomiast jakaś zgłasza, że pojawia się z nimi problem.
    I nie rozumiem, dlaczego bronicie support, ja mam same negatywne doświadczenia. Uważam, że to niezależne ile się zarabia, zawsze się powinno pracować na 100%, a nie jaja sobie robić bo coś. Jeśli są na urlopie, to tez coś nie gra w organizacją pracy, bo to ponad tydzień, ludzie grają, gra się psuje, osoby odpowiedzialne to maja gdzieś, jakby nie można było dyżurów ustalić (chyba, że pracuje tam tylko jedna osoba).

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że nikt kompetentny nam nie odpowiada. grałem już dosyć długo w 3 gry online, i tam były też fora, i problemy, tyle, że tam tymi problemami ktoś się przejmował, serio, rzecz tutaj niewyobrażalna. Wprowadzane były poprawki, administratorzy czuwali żeby nikt nie oszukiwał i reagowali na zgłoszenia do supportu w ciągu 2 godzin!!!!!!!!! A ze zgłoszenia wynikały jakieś akcje, konsekwencje!
    Jak tak teraz o tym myślę to jest science-fiction. Ja już grając w sumie niedługo miałem 4 bugi, ale jak na razie jeszcze widzę swoją wyspę więc nie jest źle
    Ostatnio edytowane przez Carbonara ; 30.12.2012 o 02:03

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam wrazenie ze w chwili obecnej , czyli okresie okoloswiatecznym cala para supportu zostala skierowana na inne tory tzn. na ponowna kampanie w mediach .

    Support powinien byc dla Aktywnych , Obecnych Graczy a nie tylko i wylacznie aby zwiekszac liczbe graczy . Rozumiem ze jak to sie potocznie mowi " biznes is biznes " ale marginalizujac aktywnych graczy support moze doprowadzic do fali odejsc , bo kto zostanie w grze gdzie jest niechciany i pomijany ??

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dostaliśmy odpowiedź....... od automatu!
    Nie wiem czy się cieszyć czy w*****ć.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    witam!!

    jako, że jestem dość nową osobistością w gildijijijii Wygnańcy Niebios, Nowa Ziemia to chciałbym zaprotokołować swój sprzeciw!!

    gram w tą grę prawie ROK czasu!! zawszę byłem zdany na siebie!! podobała mi się samowolka z gry... ale odkąd jestem w gildii mój światopogląd gry zmienił się o 180 '(stopni )! i dlatego stoję za głosem ludu- gildii!! czego niszczycie coś tak pięknego- współpracy ? każdy z nas starał się o jak najlepsiejszy wynik a wy co? dajecie poprostu d*py...

    zmieńcie to. dajcie to co zostało nam zabrane i nie odbierajcie tego co mogłoby być nam zabrane.

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zadania gildii dziś wróciły.
    10 dni byliśmy ich pozbawieni.
    Wciąż czekamy na rekompensatę.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.