Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: zadania dla gildii, co sie stało 24 grudnia?

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia

    zadania dla gildii, co sie stało 24 grudnia?

    dokładnie 24 grudnia zniknęły nam zadania dla gildii( gildia Wygnańcy Niebios, Nowa Ziemia), z rozmów z innymi gildiami okazuje się, że są takie, które cały czas mają zadania i są takie którym zniknęły w tym samym momencie. Mimo licznych zapytań wysyłanych przez władze gildii do supportu, i gdziekolwiek można wysłać, nie ma odpowiedzi, o co chodzi. Czy zamierzają naprawić ten błąd? Jeśli tak, to kiedy? Czy będzie jakieś zadośćuczynienie, w końcu nie mamy możliwości zdobywania monet gildyjnych już od tygodnia, a nie wszystkie gildie można traktować jednakowo tylko te , które zadań nie mają. Dlaczego support olewa problemy?
    Boli fakt, że praktycznie od trzech miesięcy wszelkie zapytania do supportu kończą się albo odpowiedzią automatu, a jak odpowie człowiek to tez wyśle to tak zwanego " załatwimy to kiedyś, znaczy się nigdy - ale prosimy zgłaszać".
    Może jest więc konieczne zlikwidowanie tej bezużytecznej i wkurzającej jednostki i informowanie
    graczy tu na forum, bo i tak na tym się kończy
    Ostatnio edytowane przez Lumpola ; 28.12.2012 o 20:34

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chciałbym się pod powyższym podpisać w imieniu mojej gildii (KNZ, serwer Nowa Ziemia). Od ponad 3 tygodni nie otrzymujemy nowych zadań gildyjnych.
    Kwestię tę zgłaszałem kilkukrotnie supportowi drogą mailową oraz pisałem o tym też tu na forum, bez odezwu. Może support już się rozwiązał, tylko po prostu nikt nam o tym nie powiedział ?

    Żarty żartami, ale prosiłbym uprzejmie o jak najszybszą reakcję. Problem istnieje już długo i robi się dla wielu naprawdę denerwujący.

  3. #3
    Pablo7403
    Ja czekam od 2 dni na odpowiedź od suportu. Czyżby suport zapił albo przejadł się w święta bo nawet przerwy konserwacyjnej nie chciało im się zrobić.
    Poza tym suport traktuje graczy jak zło konieczne, odpisując często na zgłaszane błędy takie głupoty że w głowie się nie mieści.
    Ostatnio edytowane przez Pablo7403 ; 28.12.2012 o 20:49

  4. #4
    Blacklio1
    Może czas najwyższy żeby support ruszył zadek i faktycznie coś z tym zrobił bo to jest żałosne żeby taka sytuacja trwała.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale się okazuje, ze są gildie bez zadań od trzech tygodni i tez nie maja odpowiedzi - o czym to świadczy?

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie tylko 3 tygodnie, ale ponad miesiąc też są takie bo my do nich należymy , zero reakcji tylko automat

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,
    Z przykrością musze stwierdzic iż jakiekolwiek prośby oraz zapytania wysyłane do supportu ze strony władz gildii zostaja olane, zbywane, automatycznie odpowiadane lub nie poruszane wogóle!!!!!!!!!!!!!
    JAKO JEDEN Z WIELU GRACZY - PONIEWAŻ GRAM JUŻ W SETTLERS NIE OD DZIS I ZNAM WCZESNIEJSZE WERSJE TEJ GRY - JESTEM ZDUMIONY JAK GRA JEST ROZBUDOWANA - NIESTETY OLEWANIE I BRAK WSPARCIA OD TWÓRCÓW GRY TO NAJGORSZY MANKAMENT JAKI MÓGŁ MNIE SPOTKAĆ !!!
    NIE WIEM JAK MAM ODPOWIADAĆ LUDZIOM ,KTÓRZY ZADAJĄ MI PYTANIA NA WIELE SPRAW "ZEPSUTYCH W GRZE" - JESTEM WIELOKROTNIE OSKARŻANY O JAKIEŚ "MAJSTROWANIE" - ŁAGODNIE MÓWIĄC - PRZY GRZE/ZADANIACH ITD!!!!!!!!!!!
    ZWRACAM SIE DO TWÓRCÓW SUPPORTU I KOGOKOLWIEK TAM JESZCZE:
    POZWÓLCIE MI ZACHOWAC TWARZ - JAK MOGE TWORZYC WSPÓLNOTE W GRZE JEŻELI NIE MAM WSPARCIA W SPRAWACH WAŻNYCH DLA WSZYSTKICH - ZOSTAŁO MI TO ODEBRANE I ŚWIECE TWARZA I HONOREM PRZED OSOBAMI - A ODPOWIEDZI I WSPARCIA JAK NIE WIDAC TAK NIE WIDAC - NIE WIEM CO SOBIE MYSLA OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA SUPPORT - ROZUMIEM ŚWIETA ALE WYSTARCZY NAPISAC KOMUNIKAT DUZO WCZEŚNIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    - lider Gildii Wygnańcy Niebios , Nowa Ziemia
    PAPABAZYLI

  8. #8
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród


    Może by pomogło zburzenie i wybudowanie gildii jeszcze raz ale to moja sugestia , a rusz pomorze .

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w ogóle support pracuje w tym okresie swiąteczno-noworocznym ?
    chyba jakichkolwiek odp nie z automatu można sie spodziewać 2 stycznia o ile sie nie zachlają na sylwka

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wczoraj usunęłam z gildii 3 nieaktywne osoby (z 21 zostało 18) i dziś nie dostaliśmy nowego zadania. Więc dołączam się do prośby o rozwiązanie problemu.
    Gildia Ludzie Lodu, serwer Nowa Ziemia

    Jaka jest minimalna liczba osób żeby zadania były teraz? bo wcześniej nawet jak było u nas 16 osób zadania się pojawiały, a teraz dostałam info że 20 musi być...
    Ostatnio edytowane przez Elif2 ; 29.12.2012 o 16:36

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.